Agáta Hanychová se poslední roky živí prodejem různých produktů skrze sociální sítě a svou práci influencerky bere opravdu vážně. Budoucí trojnásobná maminka je s fanoušky prakticky neustále v kontaktu a často se jim během živých vysílání svěřuje s podrobnostmi ze svého soukromí.

Během posledního "živáku" na Instagramu se Hanychová rozpovídala o porodu, který ji za pár týdnů čeká. "Bavilo by mě udělat živák u porodu," šokovala bývalá modelka. Zároveň ale dodala, že je příliš pověrčivá a bála by se, aby tím něco nezakřikla.

"Kdybych věděla, že všechno dopadne super... ale myslím si, že s tímhle není radno si zahrávat, takže ho neudělám. Ale fakt by mě to bavilo, byla bych první, ale jsem pověrčivá," svěřila se influencerka. Pro dceru měla donedávna Hanychová dokonce už vybrané i jméno, nakonec se ale s partnerem Jaromírem Soukupem rozhodli jinak.

Rozárka nebude

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup už několik týdnů vědí, že čekají společnou holčičku a influencerka ji chtěla pojmenovat Rozárka. Na poslední chvilku ale změnila názor.

"Jsem začala přemýšlet, že jméno Rozárka se mi vlastně úplně nelíbí. Začínám uvažovat nad jiným, ale ještě nevím nad jakým. Každopádně Rozárkou si nejsem jistá, tak bůhví," prozradila budoucí trojnásobná maminka svým sledujícím.

Influencerka pak také upřímně odpověděla na otázku, zda má stále chuť si zapálit cigaretu. V prvních týdnech těhotenství totiž Agáta tuto svoji neřest pověsila na hřebík a vypadá to, že se k ní po porodu hodlá co nejdříve vrátit. "Chuť na cigáro mám 24/7," přiznala.

Hanychová by svůj porod klidně vysílala živě, kdyby neměla strach z komplikací