Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová má jasno: Chůva bude z Filipín a nastoupí hned po porodu

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová

Agáta Hanychová je v pokročilém stádiu těhotenství a fanoušci ji poslední dobou zahrnují dotazy, kdy se přestěhuje do společné domácnosti s Jaromírem Soukupem, který je otcem jejího třetího potomka. Influencerka na sociální síti prozradila, jak to s partnerem nakonec ohledně bydlení vymyslela. 

Agáta Hanychová na konci dubna porodí dceru, jejíž otcem je mediální magnát Jaromír Soukup. Ačkoliv je influencerka v pokročilém stádiu těhotenství, zatím stále bydlí ve vlastním domě a za svým partnerem dojíždí do jeho sídla. To se ale prý v budoucnu změní.

"Akorát jedu Mie nakoupit poličky. Rozhodla jsem se, že musím trochu dětem předělat pokojíčky, protože je mají tři nebo čtyři roky stejný, takže už to bylo pro malý," prozradila budoucí trojnásobná maminka v živém vysílání na Instagramu. 

Než se bude moct Hanychová nastěhovat do domu majitele TV Barrandov, musí zde proběhnout rozsáhlé rekonstrukce, které potrvají až do konce léta. 

Chůva bude z Filipín

"K Jaromírovi se budu stěhovat asi až v září, protože se tam bude předělávat celý dům. Já si svůj dům nechávám," svěřila se Agáta Hanychová fanouškům na sociální síti. Influencerka dále sledujícím přiznala, že hodlá ihned po porodu využívat chůvu a potvrdila také vybrané jméno pro holčičku.

"Jméno máme vybrané, bude to Rozárka. Rozárie, Róza. Chci mít chůvu hned po porodu, Filipínku. Aby mi pomáhala, Jaromír i já pracujeme, takže ji budu potřebovat," vysvětlila Agáta, která také dostala nespočet otázek na svého partnera Jaromíra Soukupa.

"Na Jaromírovi mám nejradši jak je chytrej a nejvíc mě štve, že je až moc chytrej. On má odpověď na všechno a navíc pracuje víc než já. Nechápu, jak to všechno zvládá," nešetřila Agáta chválou. Závěrem se pak vyjádřila k volbám, jelikož od svého prohlášení, že bude volit Andreje Babiše, je budoucí trojnásobná maminka pod palbou kritiky. "No, Babiš... dneska jsem o to měla rozhovor s mámou a ta mi řekla, že bych taky měla volit generála. Tak se podívám na debatu a uvidím," uzavřela Hanychová.

Influencerka na sebe v živém vysílání opět leccos prozradila

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky