Agáta Hanychová očekává svého v pořadí třetího potomka a v živých vysíláních se již několikrát svým sledujícím svěřila, že už zná pohlaví miminka.

Informaci si ale influencerka nechávala nějaký čas pro sebe, jelikož chtěla natočit video s praskajícím balónkem, které se často objevuje na stále modernějších Baby shower párty.

Nakonec se nejvíce z celé události radovala pětiletá Mia, kterou má Hanychová s bývalým manželem Jakubem Prachařem.

Je to holčička

Budoucí trojnásobná maminka nahrála dojemné video, na kterém společně s partnerem Jaromírem Soukupem a dětmi Miou a Kryšpínem odhalili pohlaví miminka.

Agáta Hanychová čeká dceru a nejvíce to dojalo její holčičku Miu, které dokonce ukápla slza dojetí. "Hrozně se mi líbí jméno Rozárka, ale jsem pověrčivá. Až tento týden jdu na všechny testy, tak až potom o tom budeme mluvit intenzivněji," svěřila se již dřívě Agáta na sociálních sítích. Influencerce se pak začaly hrnout gratulace od kolegyň z branže.

"Miuška je šťastná. Gratuluji, co já s tebou ještě zažiju. No, od čtrnácti let to je jízda," okomentovala příspěvek Dominika Mesárošová. Pod video napsaly Agátě také Lela Ceterová, Eva Decastelo, Andrea Pomeje nebo Aneta Vignerová. I my se přidáváme ke gratulantům a přejeme celé rodině hodně zdraví.

Soukup a Hanychová se těší na holčičku

Související články