Agáta Hanychová prožila s Jaromírem Soukupem bouřlivý románek, který trval něco málo přes rok a vzešla z něj dcera Rozárka. Na začátku září trojnásobná maminka na sociální síti oznámila, že už s majitelem TV Barrandov netvoří pár.

"Jaromíre, tobě děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózy," napsala influencerka v rozsáhlém vyjádření na Instagramu. Tehdy to ještě vypadalo, že se dvojici podaří udržet přátelské vztahy kvůli dceři, dnes je ale vše jinak.

Hanychová se Soukupovi vysmívá ve svých živých vysíláních a vzkazuje mu skrze písničky velice ostré vzkazy. Navíc to vypadá, že už Agáta není sama. "No, můj kluk vlasy má, ale nemyslím Soukupa, ten žádný neměl," odpověděla například na dotaz fanoušků, zda už má nového přítele a vysmála se nepříliš hustému vlasovému porostu mediálního magnáta. Následně pak několikrát zopakovala, že už je zadaná.

Tentokrát se tě nevzdám

"Děkuji, ale já už jsem zadaná," překvapila Agáta Hanychová sledující na Instagramu. "Tinder už nemám, jsem zadaná, už jsem ti to říkala," zopakovala krátce na to Gabriele Wolfové, se kterou vysílala.

Že je staronovou láskou Agáty její ex Miroslav Dopita dokazují různé maličkosti, kterých si pozorný fanoušek všimne. Například začala hrát golf, kterému holduje právě otec jejího syna Kryšpína a také nenápadné vzkazy skrze texty písní. V jednom z příběhů například zazněla slova: "Tentokrát se tě nevzdám". O Hanychovou by ale prý stál i Kamil Bartošek alias Kazma.

"Kazma sleduje každý můj živák. On nemá holku, ale má smůlu, protože já už mám kluka. Ale dřív mě hrozně chtěl," smála se nejstarší dcera Veroniky Žilkové, která nikdy nemá o nápadníky nouzi. Své bývalé partnery ale Hanychová nikdy neudržela dlouho v tajnosti a dá se očekávat, že již brzy odhalí, s kým aktuálně randí.

Hanychová se začala věnovat golfu, což je oblíbený koníček Miroslava Dopity

Související články