Agáta Hanychová má tři děti se třemi muži a předávání potomků je pro ni mnohdy psychicky náročné. „Děti jsou u tatínků, Mia je s Jakubem a Rózu má od rána taky její otec,“ ohlásila influencerka v živém vysílání.

Trojnásobná maminka přiznala, že má v poslední době mnohem více práce, jelikož nedávno ze svých služeb propustila osobního asistenta Josefa Koudelku.

„Je to fakt šílený, nechci si stěžovat, ale je to hukot. Jedno stories se točí tři hodiny, pak to musím poslat, schválit, není to lehké,“ přiznala Hanychová. Agáta se mimo jiné vyjádřila i ke své nové spolupracovnici na sociální sítě, která přebrala práci po bývalém asistentovi Pepínovi.

Jsem ze spolupráce nadšená

„Teď to pro mě dělá Bea, jsem z té spolupráce nadšená. Dokonce jsem si koupila profesionální vybavení a prostě na tom víc makáme, tahle změna mi velmi prospěla, dokonce mám víc práce,“ pochvaluje si Agáta Hanychová.

V povídání na Instagramu si pak klasicky neodpustila rýpnutí do svého bývalého partnera Jaromíra Soukupa. „Na TV Barrandov rozhodně pracovat nebudu, já ráda pracuju za peníze,“ pobavila influencerka své fanoušky, kteří se jí ihned začali zastávat.

„Jako je to šílený, že tak malá holčička musí pendlovat. Nechápu že tohle někdo prostě dovolí a rozkáže... má být nonstop u mámy a táta ať přijde na návštěvu přece,“ vzkazují Agátě její holčičky, jak své sledující nazývá. I přes četné podpůrné komentáře ale Hanychovou čeká nepříjemný soud, který rozhodne o tom, jak často bude muset nezletilou Rózu předávat jejímu otci Jaromíru Soukupovi.

Související články