Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová: Najednou bez chlapa!

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Tak tohle opravdu nikdo nečekal. Modelka Agáta Hanychová (25), která bezmála rok chodila s motokrosařem Janem Brabcem (27) a dokonce plánovala svatbu a založení rodiny, je najednou sama. Proč?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si něco povíme o konci dalšího vztahu známé modelky...

Od Issy k Brabcovi

Agáta už prošla mnoha vztahy. Asi nejslavnější byla láska, kterou střídala nenávist a naopak, se zpěvákem Sámerem Issou (25). Ale ani ty ostatní neušly pozornosti médií, to by přece Agáta nikdy nedopustila. O každém ze svých partnerů ochotně vyprávěla, jak je to muž jejího života, a když došlo k rozchodu, obvykle úplně otočila. Když loni na podzim začala chodit s motokrosovým závodníkem Janem Brabcem, zdálo se, že i na ni konečně došlo. Vypadalo to, že se Agáta opravdu zamilovala...

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová: Změnila se kvůli lásce?

Jak sama přiznala, Honza se jí líbil od začátku a první rande vzešlo z její iniciativy. Plynuly týdny a měsíce a oba byli k podivu všech pořád spolu. Agáta snížila počet obražených večírků na nutné minimum, spoustu času trávila se svým vyvoleným na závodech. Když mluvila o svém vztahu, zmiňovala se o svatbě a založení rodiny a dokonce to myslela vážně. O to překvapivější bylo, že minulý týden došlo k rozchodu. Kdo se s kým rozešel a proč?

Tři možné důvody rozchodu

Novináři se o rozchodu dozvěděli možná chvíli po Agátě. Brabec si totiž na svém facebookovém profilu změnil stav ze zadaný na nezadaný. Agáta zaplakala a udělala totéž. On se k podrobnostem rozchodu nevyjadřuje vůbec, Agáta doufá, že jde jen o přechodné nedorozumění. Můžeme se jen dohadovat, co se asi stalo...Za prvé: Agáta se Honzovi prostě přejedla. Zatímco u jiných chlapů dokázala hrát hru na kořist a lovce, tady nepokrytě dávala najevo, jak moc o něj stojí. To většinu mužů přestane bavit. Za druhé. Brabec chce být úspěšným sportovcem, a to s modelkou nebo modelce v patách lze jen těžko. Dost možná ho i vyděsily plány na svatbu a děťátko, o kterých Agáta tak ráda hovořila. Dneska se prostě jen málokterý chlap chce ve 27 letech vázat. A nebo za třetí: Neustál Agátin exhibicionismus. I když se Agáta snažila v posledních měsících své obvyklé výstřelky hodně krotit, něco přece jen proběhlo. Ať už vzpomeneme fakt, že na oslavu jejích 25. narozenin dorazili tři bývalí milenci, nebo si připomeneme odvážný klip, který natočila k písni Zlatokopky slovenského rappera Rytmuse. Já bych řekla, že to bylo tak trochu všechno dohromady.

A co si myslíte vy?

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky