Agáta Hanychová se rozhodla vyřešit svou vztahovou minulost a svěřila se do rukou terapeutky Evelíny Hettnerové.

Influencerka s odbornicí na rozchody a vztahy uspořádala na svém Instagramu živé vysílání, kde probírala své dlouhodobé problémy s muži.

Hettnerová mimo jiné trojnásobné mamince poradila, aby se začala brát jako prioritu. "Já tam mám děti, pak dlouho dlouho nic, pak partnera, pak dlouho nic a až pak sebe. Myslím si, že spousta maminek to tak má," přiznala Agáta s tím, že na sobě postupně pracuje. Podle odbornice na vztahy je nyní Hanychová po boku Miroslava Dopity mnohem uvolněnější, než bývala s Jaromírem Soukupem.

Chtěla jsem klid a mám klid

"Já se u tebe teď cítím líp, než když jsi byla se svým předchozím partnerem, nebudu říkat s kým, prostě jsi taková uvolněnější. Když jsi byla na Barrandově, tak jsi mi říkala, je mi hrozně blbě a byla jsi v hrozné křeči," okomentovala Evelína Hettnerová a dodala že Agátin rozchod s mediálním magnátem vnímá jako dobrý krok.

"Teď máš chlapa, se kterým ti to asi funguje. Já na tom mám čich," podpořila terapeutka Hanychovou a ta přiznala, že se nyní opravdu cítí mnohem šťastnější. "Já jsem chtěla klid a mám klid. Chtěla jsem se smát a směju se," pochlubila se Agáta.

Pro sledující byl ovšem největší šok, když Hettnerová přiznala, že si od pacientů bere za pomoc 100 tisíc korun.""Já ty terapie dělám tak, že jsem s pacienty půl den a poznám je skrz na skrz, a pak jsem s nimi tři měsíce v každodenní komunikaci. Kdybych si vzala těch 100 tisíc za jedno dopoledne, tak jsem fakt zlá," vysvětlila terapeutka.

Od fanoušků známé influencerky ale sklidila tak velikou sprchu kritiky, že nakonec u živého vysílání musela Hanychová zcela omezit možnost komentovat.

Hettnerová si za své služby účtuje desítky tisíc

Související články