Agáta Hanychová začala svou modelingovou kariéru velice brzy. Ačkoliv nikdy nepatřila mezi typické krásky, v roce 2005 se jí podařilo umístit se na třetím místě v soutěži Miss, a díky tomu se později stala jednou z nejžádanějších modelek.

Už v době svého mládí patřila Hanychová mezi největší průšvihářky českého showbyznysu a kolem její osoby často vznikaly různé skandály.

Ani s přibývajícím věkem se dnes už dvojnásobná maminka příliš nezklidnila. Po rozvodu s manželem Jakubem Prachařem začala hledat nový protějšek, úspěchy ovšem zatím příliš neslaví.

Za rok stihla bývalá modelka vystřídat šest milenců, a všechny vztahy vždy po třech měsících vyšuměly do ztracena. Nyní je po posledním rozchodu s truhlářem Adamem Raiterem opět zamilovaná a identitu nového milence odhalila teprve před nedávnem.

Hanychová je opět zamilovaná

S Honzou Loskotem randí Agáta Hanychová necelé tři měsíce a zatím na něj pěje samou chválu. „Já myslím, že teď mám takový rekord v tutlání. Jsem zadaná a jsem šťastná. Tentokrát jsem se rozhodla, že jak jsem pokaždé dávala ty kluky na Instagram dřív, než jsem znala jejich příjmení, tak to dělat nebudu. Dokonce pracuje, je to dospělej, zodpovědnej chlap, což je pro mě veliká změna. Já si hledám takový projekty, třeba když nemá práci nebo je tlustej, tak já mu s tím pomůžu. Tady u toho je blbý, že jeho nemusím měnit. Dokonce vaří líp než já, takže to bude takovej challenge pro mě. Za pár dní jsme spolu tři měsíce a zatím to nevypadá, že by Honza tím vstupním pohovorem neprošel,“ pochlubila se před pár dny Super.cz.

Za časté střídání milenců schytává Hanychová na Instagramu pravidelně velikou dávku kritiky od svých sledujících, ona si ale ze zlých jazyků nic nedělá a dál hledá své vysněné štěstí, které nemůže po rozchodu s Prachařem najít.

Hanychová si mimo jiné velice zakládá na svém zevnějšku a netají se tím, že kvůli udržení mladistvého vzhledu podstupuje různé procedury. Bývalá modelka si nechává pravidelně aplikovat botox do obličeje a chodí i na další omlazující zákroky. Co také Agáta nikdy nepodceňuje, jsou její modelkovské pózy, bez kterých si ji nejspíš nikdo neumí představit. Když se ale bývalá hvězda přehlídkových mol zrovna nehlídá, často vznikají velice vtipné fotografie, ze kterých nejspíš nemá zrovna radost.

Vytvořili jsme pro vás galerii těch nejlepších fotografií Agáty Hanychové, které vás zajisté pobaví!