Miroslav Dopita už měl s věrností problém před lety, když začínal vztah s Agátou Hanychovou a vypadá to, že se historie opakuje.

Manžel influencerky si měl teprve nedávno vyměňovat intimní konverzace s blondýnkou Simonou, se kterou již před lety měl sexuální poměr.

Milenku se rozhodla vypátrat hvězda reality show Vyvolení Eva Feuereislová a rovnou si ji pozvala do svého podcastu.

„Tak jako neměly jsme spolu partnera, ale jeden z jejích bývalých partnerů je i jeden z mých bývalých partnerů. Jméno nechci říkat, to není důležité,“ rozpovídala se Simona v podcastu Freakshow na Herohero.

Vzápětí blondýnka přiznala, že ji nedávno Hanychová kontaktovala, jelikož přišla na to, že právě ji vypisoval záletný Dopita. Trojnásobná maminka se prý snažila získat veškeré screeny jejich konverzací a dokonce Simoně vyhrožovala policií.

„Z toho důvodu jsem tady. Paní Hanychová mi začala vyhrožovat policií. Volala mi, psala mi a chtěla ty konverzace,“ šokovala údajná milenka manžela Hanychové s tím, že byla s Agátou domluvená, že za jistý obnos nebude nic vynášet mezi lidi. Když se ale ženy dohodly, influencerka vzala zpátečku a rozhodla se, že své sokyni v lásce nedá ani korunu.

„Nabízela mi peníze za smazání. S tím jsem neměla problém. Tak jsme se dohodly. Ona nakonec ustoupila a začala mi vyhrožovat,“ doplnila Simona.

Nepoučitelný záletník

K tématu se pak už Hanychová odmítla vyjádřit i před četné otázky od sledujících. „O Mirkovi se nebudeme vůbec bavit, seká zahradu,“ odsekla suše během živého vysílání a bylo znát, že doma mají aktuálně pořádné dusno.

Podobné zprávy jako Simoně navíc psal Mirek také Evě Feuereislové, která se právě jako první rozhodla odhalit, jak to v manželství Hanychové vlastně ve skutečnosti je.

V roce 2018 například hvězda Vyvolených napsala Dopitovi, že je zadaná, na což on reagoval větou, zda mu tedy „kozy neukáže.“

V té době byl přitom Dopita ženatý s půvabnou Terezou, se kterou bydlel několik let v zahraničí.

Od té doby se pokoušel Dopita kontaktovat Feuereislovou opakovaně a vždy jeho zprávy jasně naznačovaly, že by se rád pokusil s influencerkou navázat intimní vztah. Po zveřejnění zpráv se navíc začaly Plastic Queen ozývat i další ženy, kterým měl manžel Hanychové psát.

„Dělám to kvůli tomu, abych Agátě otevřela oči a aby konečně byla tou osobou, kterou doopravdy je a ne na co si hraje na sociálních sítích. Ta její hra je už dost průhledná a všichni víme, že to u nich doma není tak, jak to navenek prezentuje,“ vysvětlila nám Feuereislová, jaká byla její motivace zveřejnit konverzace s Dopitou.

„Jsem ráda, že jsem na to poukázala, protože samozřejmě se mi díky tomu opět sešlo od hlasu lidu několik zajímavých historek o tom, jak to u nich doma funguje,“ dodala influencerka s tím, že některé románky bývalého sportovce jsou stále aktuální a vše hodlá postupně odhalovat ve svém placeném podcastu na Herohero.

Související články