Agáta Hanychová před pár dny potvrdila, že se po jedenácti letech vrátila k Miroslavu Dopitovi, s nímž má syna Kryšpína. Influencerka prý svému ex odpustila všechny křivdy z minulosti a rozhodli se k sobě vrátit i kvůli jejich chlapci, který je nadšený, že má tatínka zpátky.

Jejich staronový románek začal údajně tím, že Dopita volal Hanychové z Bali a svěřil se jí, že s manželkou prožívá velikou krizi, jelikož ho nachytala u nevěry.

"Dopita tam v té době byl přistižen svou manželkou u nevěry a té došla trpělivost. Celé to začal řešit s Agátou a ta se stala jeho vrbou. Dokonce to neustále dokola řešila se svým partnerem Jaromírem Soukupem, který dával v té době dobře míněné rady," prozradil Blesku zdroj z okolí dvojice. Jakmile se pak vrátila Agáta ze Španělska, začal u ní bývalý partner přespávat.

"Po celou dobu vztahu měli Jaromír a Agáta rozdělené domácnosti, ve kterých se navštěvovali. Jednoho dne přijel Soukup k Hanychové a našel tam Dopitu rozvaleného na sedačce," šokoval informátor.

Právě tento okamžik měl odstartovat ostré hádky mezi Soukupem a Hanychovou, jelikož se majiteli TV Barrandov nelíbilo, že jeho partnerka tráví čas se svým bývalým přítelem. Podle zdroje ho ale Agáta vždy odbyla s tím, že Dopita přišel trávit čas se svým synem. Samotná Hanychová ale obsah článku zmíněného webu popřela na sociálních sítích a řekla, že v něm není jediná pravdivá věta.

Informaci o staronovém vztahu se pak snažila zapírat Agátina matka Veronika Žilková. "Blesk zjistil super drb, že Mirek Dopita je už 12 let otec Kryšpína... Gratulujeme!" snažila se herečka být vtipná na svém Instagramu. Nezbývá než dvojici popřát mnoho štěstí a necháme se překvapit, zda bude konečně Dopita pro Hanychovou tím pravým.

Dopitové došla trpělivost a s manželem se rozešla

Související články