Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Láska, přátelství a zase láska? Hanychová a Dopita k sobě mají blízko už dlouho

Agáta Hanychová a Mirek Dopita
Agáta Hanychová a Mirek Dopita
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová a Mirek Dopita

Měli spolu syna, plánovali svatbu a malovali si společnou budoucnost. Jenže pak se jejich vztah sesypal jako domeček z karet, jeden druhého obviňovali z nevěry a nakonec si nemohli pomalu ani přijít na jméno. Od té doby ale vztah Agáty Hanychové a Mirka Dopity prošel obrovskou změnou. Otázkou je, jak to spolu mají dnes. 

Agáta Hanychová a Mirek Dopita se během svého vztahu několikrát dokázali postarat o pořádné pozdvižení. Snad každý si dodnes pamatuje například jejich noční řádění v Karlových Varech, kde se Dopita porval během filmového festivalu v fotografem, který se snažil zvěčnit opilou Hanychovou. I přes nejrůznější trable se ale zdálo, že je jejich láska silná. Hanychová a Dopita se dočkali syna Kryšpína, a dokonce plánovali svatbu. Z té pak ale sešlo. 

Obvinění z nevěry

Láska Agáty Hanychové a Mirka Dopity skončila rozchodem, po kterém modelka dlouho tvrdila, že jí byl její partner nevěrný. Ten pro změnu jako důvod rozpadu vztahu vnímal Agátino sbližování s hercem Jakubem Prachařem. Nakonec ale Agáta zcela otočila a v rozhovoru pro Aha! uvedla, že sice iniciátorem rozchodu byla ona, ale za rozhodnutím nestály žádné zálety Dopity. A se svým expartnerem se naučila vycházet alespoň na přátelské bázi. A to proto, aby koncem vztahu jejich syn Kryšpín co nejméně trpěl. 

Pořád si jsou blízcí

Od jejich rozchodu letos uplynulo už neuvěřitelných 11 let a během té doby se pochopitelně leccos změnilo. Hanychová a Dopita se stali přáteli a na dávné křivdy úplně zapomněli. Modelka otce svého syna pravidelně zve na rodinné oslavy a na první pohled je jasné, že si spolu velmi rozumí. 

A možná si spolu rozumí i více než jako přátelé. Jak totiž uvedl Blesk, Dopita v poslední době u Hanychové několikrát přespal. Navíc se v současné době rozvádí se svou manželkou Terezou. Modelka ale ovšem vyvrátila, že by se konal nějaký návrat, a prozradila, že svému expartnerovi jen pomáhá v těžkých chvílích. „Je pravda, že se Mirek rozvádí, proto má u nás nějaké věci a čas tráví u nás,” řekla. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky