Agáta Hanychová má pověst ženy, která nevydrží dlouho bez partnera. Proto fanoušci s napětím očekávají, kdo bude dalším úlovkem trojnásobné maminky. Na začátku září oznámila rozchod s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem a od té doby u ní přespává otec jejího syna Kryšpína, Miroslav Dopita.

"Ano, s Mirkem jsme spojeni už dvanáct let a také spolu žijeme veřejný život. Je pravda, že se rozvádí, proto má u nás nějaké věci a čas tráví u nás. Asi třikrát tu spal v pokoji našeho syna," vysvětlovala influencerka sledujícím na sociální síti, mezitím ale Miroslavovi pod fotkami zanechává všeříkající srdíčka, což dřív nikdy nedělala.

I když ale Agáta románek se svým ex popírá, do redakce Extra se již před časem dostaly zaručené informace, že se s Dopitou skutečně sblížili. Sportovec se prý dokonce vychloubá, že vystrnadil Soukupa a spekulace navíc podpořila i Dopitova manželka.

Oslava Korduly s Dopitou

"Co se týče možného vztahu Agáty s Mirkem, na to vám nedokážu odpovědět. Netuším, zda spolu něco mají nebo zda se k sobě chtějí vrátit. Vím jen, že mají dobré vztahy kvůli synovi. Ale každý potřebuje převozníka,“ naznačila Tereza Dopita, že její muž má skutečně k Agátě Hanychové velmi blízko.

Bývalý hráč amerického fotbalu se navíc zúčastnil i oslavy narozenin Korduly Stropnické, kde jinak byli pouze rodinní příslušníci. Nejmladší dcera Veroniky Žilkové slavila plnoletost a kromě bratrů Cyrila a Vincenta, sestry Agáty a přítele Damiana byl jedním z hostů právě Miroslav Dopita.

Celá partička působila uvolněným dojmem a Hanychová se po psychicky náročném rozchodu opět usmívá od ucha k uchu. Vzhledem k tomu, že sama umístila momentku se svým ex na Instagram, brzy nejspíš přijde oficiální oznámení vztahu. Nezbývá než trojnásobné mamince popřát, aby konečně našla vytoužené štěstí a životní lásku.

Kordula Stropnická slavila v rodinném kruhu, dorazil ale i Miroslav Dopita

Související články