Agáta Hanychová vztah s Miroslavem Dopitou konečně potvrdila, se svým ex nyní tráví veškerý volný čas a dokonce založila profil Agáta family, kde sdílí společné momentky.

Trojnásobná maminka se sportovcem jezdí na rodinné výlety a evidentně si jeho společnost více než užívá.

O víkendu Hanychová s Dopitou a dětmi vyrazila rybařit do areálu, který vlastní Jakub Vágner a na Instagramu se pak pochlubila, jak se společně s otcem svého syna Kryšpína plavila na pramici po jezeře. Nechyběla dokonce společná fotka, kde se k sobě dvojice tulila. Ačkoliv to nyní mezi hrdličkami vypadá na idylku, pojí je temná minulost plná hádek a nevěr.

Pohár trpělivosti přetekl

Krátce po narození syna Kryšpína Miroslav Dopita začal vyhledávat společnost jiných žen. Sportovec v té doby vypisoval dívkám skrze seznamky a domlouval si nimi sex.

"Nabídla jsem mu schůzku ještě ten den odpoledne v pražské Libni, s čímž on nadšeně souhlasil," svěřila se tehdy Blesku jedna z dívek, se kterou měl Dopita údajně podvádět Agátu Hanychovou. Nevěry byly nakonec důvodem, proč dcera Veroniky Žilkové vztah ukončila.

"Už jsem ty jeho věčné nevěry prostě nemohla vydržet. Zavřu oči nad spoustou věcí, ale pohár trpělivosti přetekl," vysvětlila Agáta, která zůstala na výchovu syna Kryšpína posléze sama. Dopita nakonec musel kvůli dluhům v roce 2013 utéct z Česka a přestěhoval se na Bali, kde se schovával před exekutory. Nyní se ale vrátil do Čech, rozpadlo se mu manželství s Terezou a vypadá to, že stará láska opravdu nerezaví.

Dopita si v roce 2018 vzal svou partnerku Terezu, nakonec jim ale vztah nevydržel

Související články