Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanychová šla s pravdou ven: Oficiálně ohlásila nový vztah a prozradila mnoho

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová před pár dny konečně odtajnila tvář svého v pořadí šestého milence. Od rozchodu s Jakubem Prachařem se dvojnásobná maminka ve vztazích doslova plácala a žádný z románků jí nevydržel déle než tři měsíce. S nejnovějším partnerem to ale Hanychová vidí růžově a opět tvrdí, že je to ten pravý.

Agáta Hanychová s Jakubem Prachařem tvořili pár dlouhých sedm let, poslední dva roky ale jejich manželství procházelo hlubokou krizí. Vše vyvrcholilo na podzim roku 2019, kdy Prachař po dlouhodobých neshodách s manželkou a opakovaných nevěrách z její strany našel útěchu v náruči modelky Denisy Dvořákové.

Od rozchodu mají exmanželé mezi sebou vztahy na bodu mrazu a Hanychová se zoufale snaží najít nového pana Božského. To se jí ale zatím příliš nedaří, za poslední rok a půl stihla vystřídat šest milenců, a všechny úlety měly trvanlivost méně než tři měsíce.

Hanychová nejnovějšího muže pokaždé vychvalovala do nebes a tvrdila, že tentokrát už to opravdu vyjde. Po předchozích zkušenostech se dvojnásobná maminka nyní rozhodla aktuálního milence tajit o trochu déle, než bylo jejím zvykem, a chlubí se, že trhla osobní rekord v tutlání!

Milenci vždy odcházeli po tříměsíční lhůtě, překoná ji Agátina nejnovější láska?

Agáta Hanychová se nedávno vrátila z romantické dovolené v Itálii, kam odjela se svým nejnovějším úlovkem, tajemným „panem Mekáčem“. I když všichni tušili, že dvojnásobná maminka není v cizině sama, ona se dlouho snažila vzbudit opačný dojem a tvrdila, že se nechává na pláži fotit od místních turistů.

Po návratu už to Hanychová nevydržela a na svém Instagramu tvář nového partnera Honzy Loskota odtajnila.

Ačkoliv už lidé znají jeho podobu, informace o něm podává Hanychová velice pozvolna, dle svých slov už totiž nechce opakovat chyby z minulosti.

„Kluky jsem na Instagramu představovala dřív, než jsem znala jejich příjmení,“ šokuje Hanychová

„Já myslím, že teď mám takový rekord v tutlání. Jsem zadaná a jsem šťastná. Tentokrát jsem se rozhodla, že jak jsem pokaždé dávala ty kluky na Instagram dřív, než jsem znala jejich příjmení, tak to dělat nebudu,“ prozradila Hanychová webu Super.cz.

Na Honzu Loskota zatím pěje Agáta samou chválu, prý na něm nemusí nic měnit, na rozdíl od předchozích mužů, kteří údajně měli vždy nějaké chyby.

„Dokonce pracuje, je to dospělej, zodpovědnej chlap, což je pro mě veliká změna. Já si hledám takový projekty, třeba když nemá práci nebo je tlustej, tak já mu s tím pomůžu. Tady u toho je blbý, že jeho nemusím měnit. Dokonce vaří líp než já, takže to bude takovej challenge pro mě,“ pochlubila se dvojnásobná maminka. Brzy se blíží konec pomyslné tříměsíční lhůty, Loskot ji ale podle Hanychové jistě překročí a jejich vztah bude i nadále pokračovat. „Za pár dní jsme spolu tři měsíce a zatím to nevypadá, že by Honza tím pohovorem neprošel,“ dodala s úsměvem. 

Bývalá modelka už se stihla seznámit s rodinou svého milence a údajně si skvěle rozumí i její děti se synem Honzy Loskota z předchozího vztahu. Nezbývá než Hanychové popřát mnoho štěstí.

S nejnovějším milencem prý Agáta randí už tři měsíce

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky