Agáta Hanychová je velikou milovnicí Vánoc. Stromeček si například pořizuje už tři týdny před Štědrým dnem a 24.12. si vždy kupuje druhý, jelikož původní mezitím opadá.

Trojnásobná maminka ale nezanedbává ani oslavy Mikuláše. Každý rok si vždy pozve do domu placenou skupinku lidí v kostýmech, kteří věrně sehrají čerty i anděla a dítka musí slíbit, že nebudou v příštím roce zlobit.

„Postel plná lásky, aneb čekání na čerta,“ okomentovala Agáta snímek, na kterém jsou všechny její tři děti a užívají si pohodičku v posteli. Rozněžněná maminka evidentně „zapomněla“ na zákaz, který dostala od otců svých dvou mladších dcer. Jak Jaromír Soukup, tak Jakub Prachař si totiž nepřejí, aby Hanychová holčičky sdílela na sociálních sítích. U fanoušků ovšem sklidila podporu za svou odvahu. „Mně se líbí, jak jste svá, že i proti zákazům tatínků dcerky neukazovat, se prostě nebojíte jich! Jen do toho, jsou to vaše děti,“ vzkazují influencerce.

První Vánoce bez babičky

Ačkoliv se snaží Agáta Hanychová ze všech sil navodit svým dětem co nejkrásnější sváteční atmosféru, ve skutečnosti jsou pro ni letošní oslavy spíše smutné.

Trojnásobná maminka totiž minulý rok přišla o svou milovanou babičku, která pro ni byla vším a vždy jí pomáhala s pečením cukroví i přípravou té správné nálady.

„Loni… tak strašně to bolí,“ připsala influencerka ke snímku své babičky Olinky, která ještě loni seděla touto dobou u ní na gauči a rozbalovala si nadílku z ponožky.

Kromě dojemné vzpomínky sdílela Hanychová všechny své tři děti s jejich babičkou Veronikou Žilkovou, čertem, Mikulášem, andělem a mladší sestrou Kordulou Stropnickou. Jediný, kdo na rodinné momentce chyběl, byl Miroslav Dopita. Ten nejspíš stál za objektivem a nebo se převtělil v přítomného pekelníka.

Související články