Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová po loupeži šílí: Pustila se do španělské policie i českých úřadů

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová věřila, že si ve španělské Marbelle užije pohádkovou dovolenou a pořádně si odpočine. Osud tomu ale chtěl jinak. Do Soukupovy vily, v níž modelka s dětmi tráví léto, se totiž vloupal zloděj a odcizil věci za statisíce. Více než samotná loupež ale modelku vytočila reakce španělské policie a české ambasády.

Modelka a influencerka Agáta Hanychová má za sebou příšerný zážitek. Ve španělské Marbelle, kde její partner Jaromír Soukup vlastní luxusní nemovitost, v níž kráska i s dětmi tráví léto, ji totiž okradli. Lupiči z honosné vily odnesli majetek v celkové hodnotě několika statisíců korun.

Nechtěla o tom mluvit

Agáta se svými „holčičkami”, jak své fanouškovské základně říká, sdílí prakticky všechno ze svého života. Zprávu o loupeži si ale dle všeho chtěla nechat pro sebe. Ta se ale na světlo světa dostala i bez ní. A právě kvůli tomu modelka dle webu eXtra.cz zuří a nedokáže pochopit, jak se natolik citlivé informace mohly na veřejnost dostat. Jak prozradil zdroj z jejího okolí, z vynesení informací modelka viní některého z pracovníků české ambasády. 

Není to poprvé

Jakmile se zprávy o loupeži začaly objevovat v médiích, k celé věci se Agáta v krátkosti přece jen vyjádřila. „Ano, vykradli nás. Vzali mi zbytek šperků, co mi neukradli před třemi roky v Praze,” svěřila se svým fanouškům Agáta a prozradila tak, že má se zloději už jisté zkušenosti. „Ambasáda nám nijak nepomohla. Španělská policie funguje šíleně,” dodala ještě. To ale ministr zahraničních věcí Jan Lipavský v rozhovoru pro zmíněnou redakci rozporoval. Podle něj totiž ambasáda modelce nabídla běžnou pomoc, jakou nabízí komukoliv jinému, kdo se ocitne v podobné situaci. 

Agáta se z loupeže nijak nehroutí. Lidem vzkázala, aby nelpěli na materiálních věcech, a uvedla, že je pro ni momentálně na prvním místě zdraví její dcery, která má zvýšenou teplotu. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky