Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kordula Stropnická má jasno: Být v kůži Hanychové, zachovala by se stejně

Kordula Stropnická a Agáta Hanychová
Kordula Stropnická a Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Kordula Stropnická a Agáta Hanychová

Co přesně stálo za rozchodem Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, stále ani jeden z nich neprozradil. Dle dostupných informací se ovšem modelka s podnikatelem rozešla kvůli jeho věčně špatné náladě, kterou přenášel na celé své okolí. A jak se zdá, její rozhodnutí její mladší sestra zcela podporuje. 

Agáta Hanychová ani Jaromír Soukup nechtějí svůj rozchod jakkoliv komentovat. I proto stále visí ve vzduchu otázka týkající se toho, proč jejich vztah dospěl do svého konce. Jak ovšem před několika dny pro eXtra.cz uvedl blízký přítel Hanychové, iniciátorem rozchodu měla být právě ona. Došla jí totiž trpělivost se Soukupovými náladami, které pramenily z jeho problémů se zadluženou firmou. 

Toxické prostředí

Podle zdroje z okolí modelky byl Soukup neustále nevrlý, vzteklý a často křičel do telefonu na své zaměstnance. A v takovém prostředí Hanychová rozhodně nechtěla žít, natož v něm vychovávat děti. „Bylo to nakonec tak strašně toxické prostředí, že prásknout dveřmi byla jediná záchrana,” prozradil kamarád influencerky a modelky eXtra, která údajně nakonec kvůli komfortu svých blízkých od Soukupa odešla. 

Někteří následně Hanychové její rozhodnutí vyčítali a tvrdili o ní, že rozhodně není dobrou partnerkou, nechala-li svého milého v nesnázích. Jak se ale zdá, Kordula Stropnická svou starší sestru v jejím rozhodnutí plně podpořila. 

Hlavně sebe

Kordula totiž pár dní po rozchodu sdílela na Instagramu stories, ve kterém napsala důležité moudro. „Vždycky dávej na první místo hlavně sebe,” prohlásila kráska. Tím se i sama řídí a možná to je důvod, proč je ve svém vztahu s o rok starším Damianem šťastná a daří se jí najít zdravý balanc. 

Kordula Stropnická je zamilovaná už takřka rok. S Damianem se poprvé objevila ve společnosti před několika měsíci a vždy po jeho boku září úsměvem a spokojeností. Snad tedy nějakého svého „Damiana” najde i Hanychová, která by se jistě ráda už konečně usadila. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky