Agáta i Kordula vyrazily do společnosti tentokrát obě dvě. Jednalo se o otevření nového barber shopu, který založil jejich příbuzný. “Moje nejmilovanější sestřenice dokázala tak skvěle vychovat svého syna, že ve dvaceti letech otevřel svůj barber shop,” vysvětlila Hanychová na sociální síti, o jakou akci se konkrétně jednalo. 

K té příležitosti se nezapoměly obléknout podle poslední módy. Agáta tentokrát nechala výběr svého outfitu na své mladší sestře, a tak si pochvalovala, že konečně není oblečená jako přestárlý puberťák, ale tak, jak je aktuálně nejvíce in.

A právě při výběru oblečení na slavnostní příležitost bylo znát, že má Kordula Stropnická pro módu skutečně cit. Ona sama vynesla černě laděný outfit s kabelkou Luis Vuiton, která stojí několik desítek tisíc, a také bundu s koženkovými prvky značky Givenchy v hodnotě šedesáti tisíc korun. Její sestra vynesla hnědo-béžovou kabelku od Diora, jejíž cena se může pohybovat kolem sta tisíc korun.

Nebylo to ovšem zdaleka poprvé. Agáta Hanychová má v šatníku luxusních kousků vícero. Jedná se například o několik kabelek značky Chanel, které mohou stát přes sto tisíc korun. Vlastní také kabelku Lady Dior, kterou zmíněný návrhář původně navrhoval pro lady Dianu, jejíž cena pomalu narůstá, a tak již nyní může mít hodnotu přes devadesát tisíc korun.

Agáta Hanychová se svou zálibou v kabelkách nijak netají, zároveň však často zdůrazňuje, že si na svůj nákladný koníček také sama vydělá. Množství luxusních doplňků jí nicméně ve skříni přibylo v době, kdy tvořila pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, a tak je otázkou, jak to ve skutečnosti je. V každém případě je ale influencerka štědrá, protože kabelkou značky Luis Vuitton již vybavila také svou šestiletou dceru Miu.

Kordula Stropnická si potrpí na parádu

Na vysoké noze si nicméně žije také Kordula Stropnická, a to přesto, že je jí teprve osmnáct let a nemá žádné vlastní příjmy. Oslnila tak například loni na festivalu v Karlových Varech, kde seprošla po červeném koberci ve třpytivé róbě z dílny návrhářky Elisabetty Franchi v hodnotě zhruba kolem dvaceti tisíc korun.

Dívka si v poslední době oblíbila zejména značku Louis Vouitton, jejíž kabelky, ale také další kousky ráda vynáší na společenské akce. Kupříkladu na premiéru Kazmova filmu Onemanshow: The Movie vynesla nejen kabelku z dílny zmíněného návrháře, ale také pantofle. Cena kabelky se pohybuje kolem šedesáti tisíc korun a pantofle si lze pořídit za částku dvaceti tisíc korun. Podobnou tašku ve tvaru půlměsíce měla Kordula Stropnická také na své oslavě osmnáctých narozenin, kde ji téměř nedala z ruky.

Související články