Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

S Agátou nám to šlape dobře: Zamilovaný Soukup se veřejně vyznal Hanychové

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Zdroj: Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia'
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se na rozdíl od většiny českých celebrit nevydali do Karlových Varů na filmový festival hned na začátku a společně si užívali romantické chvilky v Praze. Zamilované hrdličky vyrazily na šlapadla a televizní magnát z výletu sdílel zamilovanou fotografii.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se před pár dny vrátili ze společné dovolené ve Španělsku a nyní se oddávají radovánkám v centru Prahy.

Nejsledovanější pár českého showbyznysu o víkendu vyrazil na šlapadla a majitel TV Barrandov byl z vyjížďky po Vltavě nadšený.

"Šlapadlo je druh vodního plavidla, které je poháněno lidskou silou pomocí šlapadel. No s Agátou se nám šlape dobře," napsal zamilovaný Soukup na Instagram ke společné fotce s Hanychovou. Agáta svůj nejnovější objev též pravidelně opěvuje v rozhovorech i živých vysíláních na sociální síti a tvrdí, že se do Soukupa zamilovala na první pohled.

Má lepší dům a hezký nohy

"Šla jsem do televize Barrandov k Jaromírovi na rozhovor a kouřila jsem s nějakýma cizíma holkama venku. Přišel Jaromír s batohem, měl hrozně hezký nohy a já jsem se rozhodla, že ho sbalím, tak jsem ho sbalila," svěřila se Agáta Hanychová svým sledujícím, kdy mezi ní a Jaromírem Soukupem přeskočila první jiskra. 

Dvojnásobná maminka navíc kvituje s povděkem, že je nový partner konečně finančně zajištěný a nemusí ho živit.

"Vždycky jsem chtěla mít kluka, který má lepší dům a auto než já, což se mi teď konečně povedlo, Jaromír má určitě hezčí dům než já. Nevím, proč jsem se furt zahazovala s těma pokérovanýma debilama," vysvětlila Agáta fanouškům, v čem je Soukup odlišný od dlouhého seznamu jejích ex.

Soukup a Hanychová se před pár dny vrátili ze společné dovolené

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky