Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tvrdý návrat do reality: Hanychová na letišti musela čelit nepříjemnému střetu

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová se vrátila z měsíční dovolené, na kterou ji vzal nový partner Jaromír Soukup. Influencerka si nejdříve užívala Španělsko a následně jí mediální magnát ukázal své hnízdečko lásky v USA. Po cestě domů ale čekal na Hanychovou velice nepříjemný zážitek.

Agáta Hanychová má za sebou dokonalé prázdniny. Tři týdny si ji hýčkal Jaromír Soukup ve své vile v Marbelle a pak společně navštívili New York, kde prožili několik romantických dní.

Nyní čeká už na inluencerku i jejího partnera návrat do reality k všedním povinnostem a už samotná cesta do Čech byla pro Agátu velice nepříjemná.

Na letišti se totiž setkala s Andreou Verešovou, o které nedávno v živém vysílání mluvila velice nevybíravým způsobem.

Verešová s manželem u stejné přepážky

"Agáta Verešová není herečka, to je ku*va," vypustila ze sebe Agáta Hanychová při nedávném streamu. Vedle ní seděl šokovaný Jaromír Soukup, který raději výstup své partnerky nijak nekomentoval a rychle odvedl řeč na jiné téma.

Pomlouvat kolegyni z branže se ale Hanychové nevyplatilo, jelikož ji po cestě domů potkala ve frontě na odbavení. 

"Přišla jsem na letiště, Jaromír tam se mnou čekal na odbavení a dorazili jsme už na poslední chvilku. Najednou do fronty ale ještě přiběhl Daniel Volopich (manžel Andrey Verešové pozn. redakce). Otočila jsem se na něj a říkala jsem si: Ty vole, tak snad letí sám. Bohužel neletěl, Andrea tam byla s ním. Ale naštěstí v pohodě, já jsem tady o ní něco řekla asi před dvěma týdny, ale ona mě nesleduje a doufám, že ani tenhle živák neuvidí," svěřila se Agáta sledujícím na Instagramu s nepříjemným zážitkem. Naštěstí ale obě dámy dělaly, že se nevidí a k žádnému osobnímu střetu nakonec nedošlo.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky