Agáta Hanychová a Jaromír Soukup šokovali celý národ, když si po čtyřech měsících randění zadělali na společné miminko. Podle budoucí trojnásobné maminky nebylo na co čekat a dítě s mediálním magnátem prý plánovali prakticky od prvního dne jejich seznámení.

Modelce se podařilo otěhotnět rychle a hrdličky se nyní nemohou dočkat, až do jejich rozsáhlé rodinky přibude další člen. "Naše děti mají mezi sebou poměrně veliké rozestupy. Mým dětem je přes dvacet, Kryšpínovi jedenáct a Mie pět, takže si asi moc hrát nebudou, ale jsme šťastní," těší se majitel TV Barrandov.

Dvojice spolu tráví mnoho hodin v práci, kde točí společný pořad, ve volném čase pak pendlují mezi svými domy, neboť společně zatím nebydlí. To chce ale Agáta co nejdříve změnit, jelikož ji přecházení mezi domácnostmi už přestalo bavit.

Svatba, stěhování a Soukup u porodu

"Že máme každý svůj dům, nám nevyhovuje. Ale snažíme se být spolu pořád, brzy snad už spolu jako spolu. Stěhování plánujeme na 100 procent," svěřila se Agáta Hanychová svým sledujícím na Instagramu.

Zda se hodlá vzdát svého těžce vybojovaného domu, který získala vyplacením svého exmanžela Jakuba Prachaře, to už influencerka neprozradila. V jednom má ale Hanychová jasno – vše se musí stihnout do porodu.

"Rozhodně je nutný, aby sis mě vzal, když čekám tvoje dítě," zavelela budoucí trojnásobná maminka svému partnerovi v jednom z dílů jejich společné televizní show. "U porodu bude Jaromír, aby si to vyžral. Moc se na to těším. Já myslím, že muži k porodu patří," má Agáta jasno.

Hanychová se chce za Soukupa provdat ještě před porodem

Související články