Poté, co se na konci prázdnin loňského roku dvojice tvořená bývalou modelkou a zadluženým mediálním magnátem rozešla, bylo většině lidí jasné, že jejich vyhrocené vztahy budou pokračovat i po rozchodu. Během poměrně krátké známosti si totiž pár stihl pořídit dceru Rozárku, která je jednou ze součástí konfliktu. 

Ředitel zadlužené televize Barrandov si po rozpadu vztahu na Agátu nejspíš ještě nějakou dobu myslel a v kuloárech se proslýchá, že doufal, že by lásku mohli znovu slepit už kvůli jejich společné dceři. To se ale Jaromír Soukup pořádně přepočítal. 

Po Vánocích se totiž influencerka nečekaně provdala za Miroslava Dopitu, se kterým má nejstaršího syna Kryšpína a který byl její dětskou láskou. Skutečnost, že byl definitivně odsunut na vedlejší kolej, Soukupa decentně řečeno nepotěšila. 

Na péči o dceru se neshodnou

Zřejmě z důvodu zraněných citů tak ještě přitvrdil v soudním boji o dceru Rozárku, který nyní již nějakou dobu probíhá. Na tom, jakým způsobem ji budou vychovávat, se totiž bývalí partneři nyní nedokážou shodnout. 

Zatímco Agáta Hanychová nese odloučení od Rozárky velmi těžko, Jaromír Soukup se již nechal slyšet, že by se rád na péči o holčičku podílel co nejvíce. Ve hře je tedy střídavá péče, která by pro něj znamenala polovinu času s dcerou. 

Mediální magnát také nerad vidí, když jeho bývalá přítelkyně na sociální síti sdílí fotografie jejich dcery. Důvodem je údajně to, že se obává o její bezpečnost. Kvůli tomuto sporu dokonce požádal o předběžné opatření. 

Výdaje za právníky drtí její rozpočet

Právě toto opatření nyní také Agátě komplikuje rodinné dovolené, bez souhlasu Soukupa totiž nyní například nemůže s Rozárkou vycestovat do zahraničí, a tak musí její rodina nyní trávit volno pouze v Česku. “Blokuje mi vše, kam chci s Rozárkou vyrazit,” uvedla influencerka pro deník Blesk. 

Vzhledem k tomu, že dvojice nedokáže najít společnou řeč, musí své neshody nyní řešit právní cestou. To Agátu Hanychovou vůbec netěší, protože právní zastoupení není zrovna levná záležitost a na rodinném rozpočtu se proto zásadně projeví. 

Z toho důvodu brunetka přistoupila k radikálnímu kroku. Na sociálních sítích nyní začala rozprodávat luxusní dárky, které od Soukupa v době jejich vztahu dostala, například šperky a dokonce zcela nový vůz značky Mercedes.

Zbavuje se všech dárků

To se pochopitelně Jaromíra Soukupa dotklo. “Osobní dary se neprodávají vyjma případu finanční nouze. A že darů jako jsou šperky, hodinky, auta a podobně bylo dost. Možná by bylo dobré udělat aukci všech darů, které paní Dopitová dostala, když mají špatnou energii,” rýpl si do bývalé partnerky prostřednictvím redakce Expres.cz.

Finanční nouze má skutečně na Agátino rozhodnutí vliv. “Každé předběžné opatření mě u právníka stojí třicet, čtyřicet tisíc. Tak se to musí zaplatit z peněz od něj, když je to celé z jeho hlavy. A chci, aby Rozárka měla v životě stejné možnosti jako ostatní děti a mohla vyrazit třeba se sourozenci na hory,” vysvětlila pro portál Extra.cz.

Co se týká například prodeje auta, nejde ale o jediný důvod. Došla totiž k závěru, že by potřebovala prostornější vůz. “Kryšpín se dozadu nevejde mezi sedačky,” vysvětlila influencerka.

Související články