Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prostě jsem ho sbalila! Agáta Hanychová popsala, jak se zamilovala do Soukupa

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová je až po uši zamilovaná do televizního magnáta Jaromíra Soukupa, se kterým se seznámila během natáčení rozhovoru. Nyní dvojnásobná maminka poprvé popsala, jak miliardáře sbalila a dokonce mluví o lásce na první pohled.

Agáta Hanychová ještě před nedávnem opěvovala svůj vztah s chirurgem Andrejem Nikovem, po rozchodu ale jako vždy dlouho sama nezůstala. 

Novým objevem přelétavé Agáty je Jaromír Soukup, se kterým po krátké známosti už stihla odjet do jeho vily ve Španělsku a dokonce ho seznámila nejen se svými dětmi, ale také matkou Veronikou Žilkovou a sestrou Kordulí.

Hanychová stejně jako v předchozích vztazích i v případě Soukupa hovoří o osudové lásce, ačkoliv ještě nedávno tvrdila, že nesnáší starší muže, protože smrdí. Co ji přimělo změnit názor? "Já jsem možná sice někde řekla, že starý chlapi smrdí, ale myslím si, že ty dva si musí hlavně sednout. Když se ty dvě chemie potkají, což nám se povedlo, tak je to asi jedno," odpověděla Agáta na četné dotazy ohledně věkového rozdílu s novým přítelem a následně popsala, jak se vlastně se Soukupem dala dohromady.

Soukupovy hezké nohy

"Vždycky jsem chtěla mít kluka, který má lepší dům a auto než já, což se mi teď konečně povedlo, Jaromír má určitě hezčí dům než já," vysvětlila Agáta Hanychová fanouškům, v čem je její aktuální partner odlišný od dlouhého seznamu bývalých.

"Tak já vám to teda poprvé řeknu. Já jsem šla do televize Barrandov k Jaromírovi na rozhovor a kouřila jsem s nějakýma komparzistkama venku. Přišel Jaromír s batohem, měl hrozně hezký nohy a já jsem se rozhodla, že ho sbalím, tak jsem ho sbalila," přiznala dvojnásobná maminka v živém vysílání na Instagramu.

"Nikdy jsem neměla staršího chlapa, což se o mně ví a nevadí mi to. Jinak věkový rozdíl nevidím, jelikož jsme oba sportovně založený. Navíc chodím s boxerem, což jsem si vždycky přála," opěvuje Hanychová Soukupa a dodává, že šlo o lásku na první pohled. 

Láska na první pohled

"Já teda na tenhle termín moc nevěřím a vždycky to pro mě byla spíš blbost, ale s Jaromírem to z mé strany rozhodně byla láska na první pohled. I když jsme se teda viděli poprvé asi před deseti lety, takže vlastně až na druhý pohled. Nevím, proč jsem se furt zahazovala s těma pokérovanýma debilama," vychvaluje Hanychová Soukupa, který si prý získal srdce i jejich dětí.

"O Miu nejde, ta má ráda každýho, ale Kryšpín ho respektuje a snad poprvé si někoho váží, což je pro mě důležité," tvrdí Agáta.

Nezbývá než dvojici popřát, aby jim vztah vydržel déle, než je průměrná životnost obvyklých románků Hanychové.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky