Agáta Hanychová byla první měsíce do Jaromíra Soukupa zamilovaná až po uši a věřila, že mediální magnát je pro ni konečně ten pravý. V počáteční fázi vztahu se proto influencerka rozhodla pořídit si s majitelem TV Barrandov rodinu.

Po narození dcery Rozárky ale přišly první problémy ve vztahu a o pár měsíců později Agáta oznámila rozchod. I když trojnásobná maminka tvrdila, že se Soukupem skvěle vychází, dvojici brzy čeká soud o dceru a napětí by se mezi nimi dalo krájet.

V živém vysílání na sociální síti se fanoušci Hanychové samozřejmě ptali, jak je na tom a kde má svou nejmladší dceru Rózu. "Róza je s tatínkem,“ řekla jen. "Mně samozřejmě teď nejvíc chybí malá a víc se k tomu nebudu vyjadřovat," dodala s tím, že jí aktuálně také chybí zdravý spánek. "Já skoro nespím. Nemám úplně teď nejlepší obdobíčko, takže nemůžu teď spát," přiznala sledujícím na Intagramu.

Návrat k Dopitovi?

Už delší dobu se spekuluje o tom, že se Agáta Hanychová poslední dobou opět sblížila s otcem svého syna Kryšpína, Miroslavem Dopitou. Bývalý sportovec u své ex přespává a zúčastnil se také nedávné oslavy narozeniny Korduly Stropnické, kde jinak byli pouze rodinní příslušníci.

Trojnásobná maminka navíc začala z ničeho nic hrát golf, kterému holduje právě Dopita. Dalším náznakem staronového vztahu pak jsou různé popisky u fotek, které Agáta sdílí na sociální síti.

Před pár dny například přidala fotku čtyř rukou s komentářem "Jsme rodina", kterou vzápětí smazala. V minulosti ale podobně Hanychová skrývala začátky svých románků, a tak nezbývá než vyčkat, až případnou lásku ohlásí oficiálně.

Hanychová se po rozchodu údajně opět sblížila s Dopitou

Související články