Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hádali se i šestkrát za hodinu: Vztah Hanychové a Soukupa měl k idylce daleko

Jaromír Soukup, Agáta Hanychová
Jaromír Soukup, Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Jaromír Soukup, Agáta Hanychová

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup vypadali jako ten nejšťastnější pár. Ve skutečnosti do něj ale měli nesmírně daleko. Jak se totiž nyní ukázalo, za jejich romantickými společnými snímky se skrývala pořádná Itálie a u Agáty a Jaromíra bylo pořádně hlučno. 

O tom, že měl vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa k pohádce daleko, se šuškalo dávno předtím, než modelka oznámila rozchod. A nyní se ukázalo, že byly ony spekulace pravdivé. Podle informací Blesku se totiž partneři neustále hádali. 

Často na nože

„Hádky tam probíhaly velmi často. Dva dny se vznášeli jako na obláčku a dalších pět u nich byla Itálie!” prozradil pro zmíněnou redakci zdroj z okolí páru. K hádkám se ostatně dříve přiznal i sám Soukup, který v rozhovoru pro magazín Exkluziv uvedl, že se s Agátou „pohádali šestkrát za hodinu”. Je teda na výsost jasné, že u nich doma muselo být pořádně veselo. Z čeho ovšem ony hádky pramenily, není jasné. Dá se ale předpokládat, že Agátě vadilo Soukupovo vzteklé chování, které vycházelo z finančních problémů, do nichž se dostala jeho společnost Médea. 

Poslední kapka

Zcela největší hádka měla přijít během jejich společné dovolené v Marbelle, odkud nakonec Soukup odjel sám a Agátu a její děti tam nechal. Modelka se sice snažila krizi ve vztahu zakrýt a v živém vysílání na svém Instagramu tvrdila, že musel její partner odcestovat dříve kvůli pracovním povinnostem. Když ale pár dní na to oznámila rozchod, bylo jasné, že za jeho předčasným odjezdem pracovní povinnosti nebyly. 

„Je něco, co vám jako své instarodině dlužím říct jako první. Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní,” napsala k jejich společné fotografii a dodala, že s podnikatelem nadále vychází kvůli jejich společné dceři Rozárce. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky