Když byl vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa v úplným začátcích, dvojice působila až neuvěřitelně zamilovaně. Vyráželi spolu na nejrůznější dovolené, ve společnosti se od sebe nehnuli na krok a plánovali společnou budoucnost. To navíc potvrdili zcela nečekaným krokem, a sice když se zhruba po 3 měsíců vztahu rozhodli zplodit dítě.

Svatba i stěhování

Když pak Agáta pod srdcem nosila malou Rozárku, začala se Soukupem plánovat společné bydlení. Mediální magnát se dokonce rozhodl zvelebovat svůj dům, aby Agátě a jejím dětem z předchozích vztahů bydlení naprosto vyhovovalo. „Určitě stěhování plánujeme, ale teď Jaromír řeší nějaké přestavby domu, protože se budeme stěhovat k němu,” radovala se na konci loňského roku modelka v rozhovoru pro Kafe.cz.

A hojně se spekulovalo i o svatbě. K té se Agáta moc vyjadřovat nechtěla, z jejích slov ale bylo patrné, že téma sňatku už se Soukupem přece jen probírali. „Když se vezmeme, všichni se to dozví na mém Instagramu. Tak jako všechno,” řekla tajemně influencerka.

Konec pohádky

Jenže jak měsíce plynuly, začaly se postupně objevovat informace o tom, že vztah Agáty a Jaromíra není tak úplně idylický. K žádnému stěhování nedošlo a ani o svatbě nemohla být řeč. Partneři ovšem jakoukoliv krizi zásadně popírali. Nakonec ale Agáta přece jen kápla božskou a svým fanouškům na Instagramu sdělila, že její vztah se Soukupem dospěl do svého konce.

„Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál,” napsala ve svém prohlášení a dodala, že kvůli malé Rozárce spolu budou s podnikatelem nadále vycházet jako přátelé a hlavně jako rodiče.

Související články