Agáta Hanychová si hned v úvodu své show s Jaromírem Soukupem postěžovala, že už pro ni bylo náročné skrývat rostoucí bříško, a je ráda, že už to dělat nemusí.

„Musela jsem si furt před břicho dávat květináče s bylinkami a vymýšlet modely, ve kterých to nebude vidět,” svěřila se budoucí trojnásobná maminka.

Hanychová byla navíc v posledních týdnech citlivá na vůně, což jí mnohdy způsobovalo během vaření v televizi nepříjemné návaly. „Bylo to na mě několikrát vidět, když Jaromír z něčeho vařil, třeba houby. Divím se, že to lidi nepoznali dřív,” sdělila Agáta, která také prozradila, že už je v očekávání delší dobu a proč se nebála po krátkém vztahu s miliardářem založit rodinu.

Některé informace tají

„Nebudeme říkat, kolik týdnů to víme,” dopověděl rázně Jaromír Soukup na dotaz, jak dlouho je jeho polovička těhotná. Hanychová ale přiznala, že už má za sebou některá vyšetření, a z toho plyne, že má pravděpodobně již ukončený první trimestr.

Influencerka v průběhu show také prozradila, kdo se vlastně radostnou zprávu dozvěděl první. „První jsem to věděla já, dělala sem si testy, potom doktor, a nakonec i Jaromír,” pochlubila se Hanychová. Televizní diváky také zajímalo, jak na zprávu reagovaly jejich děti. „První se to dozvěděly Jaromírovy děti, moje čekaly až po vyšetření. Reagovali všichni pozitivně,” dodala dcera Veroniky Žilkové.

„Nejsme nejmladší a nebylo na co čekat,” vysvětlila na závěr influencerka, proč se s partnerem rozhodli počít společné miminko po pár týdnech vztahu.

Související články