Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanychová neprohloupila, majetek Jaromíra Soukupa sahá do nebeských výšin

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová šokovala národ, když nedávno oznámila, že jejím novým partnerem je majitel TV Barrandov, Jaromír Soukup. Zamilované hrdličky už dokonce stihly společnou dovolenou v luxusním španělském sídle, které miliardář vlastní. Vila ve slunném ráji ale není zdaleka vše, čím se může Soukup před Hanychovou chlubit. 

Agáta Hanychová od rozvodu s Jakubem Prachařem zkoušela štěstí s celou řadou mužů, tentokrát ale dvojnásobná maminka doslova trefila jackpot. Její nejnovější objev, miliardář Jaromír Soukup, jí skutečně má co nabídnout.

Kromě vlastního pořadu, který nejspíš majitel TV Barrandov své nové lásce brzy nabídne a fanoušci Agáty už ho netrpělivě očekávají, se Soukup pyšní nemalým majetkem.

Jelikož založil a provozuje úspěšnou reklamní firmu, má vydavatelství a k tomu má vlastní televizi, díky čemuž si mohl pořídit nemovitosti v různých koutech světa.

Stamilionové investice

Jaromír Soukup bydlí oficiálně v pražském Braníku v novější stavbě a vlastníkem je akciová společnost J.S.P., a.s., (Jaromír Soukup property), ve které je sám majitel televize předsedou představenstva a jeho exmanželka a syn v dozorčí radě.

V tomto objektu také sídlí některé Soukupovy společnosti. Akciovce miliardáře patří mimo jiné budova TV Barrandov. Před čtyřmi lety si pak dle informací webu eXtra buďto právnická osoba, nebo sám Soukup, pořídil část jedné z nejdražších budov v Čechách, v mrakodrapu V Tower, kterému se lidověji říká véčko a sídlí na pražském Pankráci.

Společnost zde měla odkoupit dvě patra, tedy celkem čtyři bytové jednotky a stálo to zhruba čtvrt miliardy korun. Aktuálně Soukupovi (přesně řečeno jeho společnosti) už ale patří pouze jednotka v 22. patře, označená jako ateliér. Za šedesát metrů čtverečních, malý balkón, sklep a garážové stání měl zaplatit 15,9 milionu korun. Soukup navíc skvěle zabezpečil i své děti, kterým věnoval společně jednu velkou bytovou jednotku, samostatně pak každému ještě další. Tím ale výčet majetku televizního magnáta nekončí.

Luxus i v zahraničí

V pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa se miliardář několikrát pochlubil svým nádherným bytem ve 35. patře mrakodrapu na Manhattanu v New Yorku. Z něj má navíc pohádkový výhled na celé město.

V zimě se pak Soukup jezdí rekreovat do rakouských Alp, kde též vlastní dům a když zatouží po moři a sluníčku, využívá již zmiňovanou vilu ve Španělsku.

Výčet majetku Soukupa pak zakončují pozemky. Ve Středočeském kraji vlastní v katastrálním území jedné z obcí celkem 18 tisíc metrů čtverečních orné půdy. V jiné blízké obci dokonce téměř 36 tisíc metrů čtverečních. V okrese Příbram má ještě stavení s obří zahradou o velikosti 4,4 tisíce metrů čtverečních. To se dá používat například jako víkendové bydlení. Pokud tedy Agátě Hanychové tento vztah konečně vyjde, mohla by se její životní úroveň rapidně zvednout. Zda si ale přízeň movitého partnera udrží, ukáží až příští týdny.

Hanychová vzala do Soukupovy vily celou rodinu

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky