Kvůli publikování fotografií společné dcery Rozárky se Jaromír Soukup rozčiloval již několikrát. Argumentuje přitom především tím, že se obává o její bezpečnost. Než se s její matkou rozešel, žádné námitky nicméně neměl, a tak je možné, že se za jeho odmítavým postojem skrývá také nevraživost vůči bývalé přítelkyni a snaha se jí za nečekaný a bolestivý rozchod, který ho ani po několika měsících stále nepřebolel, alespoň trochu pomstít.

Svůj postoj se také rozhodl podpořit tím, že začal Agátě Hanychové vyhrožovat dokonce soudem. “Ano, je to pravda. Budu to muset řešit předběžným opatřením. Nikdy nevíte, co koho napadne. Svět je plný bláznů,” vysvětlil před časem Jaromír Soukup, proč se k tomuto kroku odhodlal. Nezdá se však, že by to Hanychovou trápilo. 

Tatínek číslo dvě se pomátl

Krátce po Soukupovi se rozhodl podobný požadavek aplikovat také otec Agátiny druhé dcery Mii, herec Jakub Prachař. Influencerka to na svých sociálních sítích okomentovala pořádně od plic. “Tatínek číslo dvě (Prachař, pozn. red.) se taky pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram. Nekomentuju. Tady pán, který nonstop pracuje. Místo toho, aby s ní byl, tak je s ní chůva, a klade si takovéhle podmínky. Je to prostě debil,” sdělila svým fanynkám. 

Není to přitom poprvé, co se kvůli sociálním sítím Jakub Prachař rozčiloval. Své důvody dopodrobna rozebral v rozhovoru pro server Tiscali.cz. “Myslím, že na sociální sítě děti nepatří. V určitém směru je to i nebezpečné. Zvlášť se mi nelíbí, když se na dětech vydělává. To je často i Miin případ. Když se na tom oba rodiče dohodnou, je to jiné. Ale digitální stopa se už nikdy neztratí. Myslím si, že zveřejňování dětí na sociálních sítích by do jistého věku mělo být trestné. Zvlášť u lidí, kteří jsou mediálně známí. U nich by se to nemělo dít vůbec,” sdělil starostlivý otec.

Připustil také, že s bývalou ženou z tohoto důvodu má spory dlouhodobě. “Měli jsme dohodu, kterou neustále porušuje. Takže asi tak… Mohl bych se soudit, jenže to by trvalo i deset let. Nezbývá mi tedy nic jiného, ​​jen se na to z dálky dívat. Budu rád, když někdo v tomto směru změní soudní systém v Česku. Kdyby se mu to podařilo, velmi pěkně poděkuji,” řekl ostře Jakub Prachař.

Co se týká postoje Agáty Hanychové, zřejmě si nenechá od nikoho nic diktovat a z postoje svých expartnerů si nic nedělá. Jejich požadavek respektovala pouze pár dní a nyní již dělá, jak sama uzná za vhodné. Jestli se rozhodla zkrátka zařídit podle svého, nebo s otci obou holčiček již došlo k dohodě, ví zatím jen ona sama. Vzhledem k tomu, že oproti dřívějšku v publikování snímků dětí přece jen trochu polevila, je možné, že se s jejich tatínky dohodla na nějaké formě kompromisu. 

Není také jasné, v jaké fázi se nyní nachází její stále trvající opatrovnický soud o dceru Miu, kterou s Jaromírem Soukupem nyní vychovává ve střídavé péči. Nyní mediální magnát vídá dceru třikrát týdně a také každý druhý víkend. Influencerce se to ale zdá příliš, a to především proto, že holčička neoslavila ještě ani první narozeniny a je toho názoru, že časté změny prostředí takto malým dětem příliš nesvědčí.

Související články