Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaromír Soukup má u Hanychové veliké šance: Od jejích ex se výrazně liší

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Zdroj: Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia/Profimedia
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová jsou aktuálně nejsledovanějším párem českého showbyznysu. Influencerka je do majitele TV Barrandov po uši zamilovaná a tvrdí, že on je konečně ten pravý. Čím se ale vlastně Soukup liší od bývalých partnerů Hanychové a proč by zrovna tento vztah mohl vydržet?

Agáta Hanychová měla po rozvodu s Jakubem Prachařem na muže vyloženě smůlu. Za dva a půl roku vystřídala celkem sedm milenců a většinu románků ukončila přesně po třech měsících. 

Výjimkou byl chirurg Andrej Nikov, se kterým vydržela dvojnásobná maminka osm měsíců. Po rozchodu ale opět nezůstala dlouho sama. Při natáčení pořadu na TV Barrandov jí padl do oka miliardář Jaromír Soukup.

I když to na první pohled možná nevypadá, Hanychová a Soukup toho mají mnoho společného. Kromě toho, že oba patří mezi ostře sledované celebrity, spojuje je také celý seznam společných koníčků. Televizní magnát je navíc úplně jiný než všichni ex Agáty. 

Je starší a nevadí mu bulvár

Agáta Hanychová zatím nikdy nerandila s výrazně starším mužem. Mezí ní a Soukupem je ale šestnáct let rozdíl, což se ukazuje být jako výhoda. 

„Vždycky jsem chtěla mít kluka, který má lepší dům a auto než já, což se mi teď konečně povedlo, Jaromír má určitě hezčí dům než já. Nevím, proč jsem se furt zahazovala s těma pokérovanýma debilama,” svěřila se nedávno Agáta na streamu na Instagramu. Dvojnásobná maminka dodala, že většinu svých ex musela živit, což u miliardáře Soukupa rozhodně nehrozí.

Dalším plusem pro majitele TV Barrandov je, že mu nevadí mediální pozornost ani neustálé propírání vztahu v bulváru, jelikož je na to díky své profesi zvyklý. Necháme se tedy překvapit, zda právě výrazná odlišnost bude Soukupovi stačit k tomu, aby si udržel Hanychovou déle než jeho předchůdci.

Soukupovi mediální zájem po boku Hanychové nevadí

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky