Agáta Hanychová si naplno užívá svou čerstvou lásku. Dvojnásobná maminka tráví s Jaromírem Soukupem již třetí týden ve Španělsku, kde má majitel TV Barrandov letní sídlo a oba si společný pobyt velice pochvalují.

Soukup s Hanychovou mají opravdu pestrý program, jezdí se opalovat k moři, nakupovat drahé značkové kousky a ačkoliv je miliardář zapálený kuchař, svou milou vodí pravidelně do restaurací. Aby pak vyběhali přijaté kalorie, začali dokonce společně cvičit.

I když je Soukup o generaci starší než Hanychová, ve sportu u nich věkový rozdíl prý zcela zmizí. Agáta se v posledním příspěvku pochlubila, jak je Jaromír ve skvělé kondici.

Společný sport

"Docvičeno a opět mě zničil. Můj desetibojař Jaromír Soukup," napsala Hanychová k potréninkové fotce. Influencerka se cvičení věnuje i v Praze a stejně to má i Soukup, který je vášnivým sportovcem.

Majitel TV Barrandov jezdí na kole, běhá, plave, boxuje a již v mládí byl úspěšným atletem, který zvládal jednu z nejtěžších disciplín - desetiboj, takže za svou milou rozhodně nezaostává, naopak jí dává pořádně do těla.

Hanychová se s novým partnerem nenudí

Související články