Agáta Hanychová si vztah s Jaromírem Soukupem nemůže vynachválit a to mimo jiné také proto, jak skvěle přijal její dvě děti.

Majitel TV Barrandov si báječně rozumí se čtyřletou Miou a respekt si získal i u staršího Kryšpína, který většinu bývalých partnerů své maminka dvakrát nemusel.

"Když se objevil pan Soukup a hrál dvě hodiny s Kryšpínem ping-pong, tak pak přišel za mámou do kuchyně a řekl: Mami, všimla sis, že je podobnej Jamesi Bondovi? Začal ho prostě brát," rozplývala se nedávno v Blesku Veronika Žilková, která je z nového přítele své dcery naprosto nadšená. Podobné ovace ale údajně panují i u Soukupovy rodiny. Hanychová si prý sedla hlavně s jeho synem.

Společné wakeování

Hanychová a Soukup již třetí týden vrkají ve Španělsku, kam odjeli na společnou dovolenou do sídla televizního magnáta.

Agáta si pobyt v Marbelle velice užívá a využila ho rovnou ke sblížení s rodinou svého partnera. Jelikož jsou děti Soukupa téměř vrstevníci nové macechy, skvěle si s ní rozumí a mají dokonce koníček, kterému se společně věnují.

"Já tady wakeuju. Je super, že jsem si tady našla wake jen dvacet minut od domu, takže tam jezdíme i s Jaromírovým synem. A čas sama pro sebe? Ale jistě, že je důležitý. Nemám ráda závislosti. Ani ve vztahu, ani jakékoli jiné závislosti," prozradila Hanychová v magazínu Instinkt.

Když nemá Soukup čas, jezdí Hanychová wakeovat s jeho synem

Související články