Agáta Hanychová minulý týden vyrazila na rodinný výlet do Paříže, kde navštívila slavný zábavný park Disneyland, svoji nejmladší dceru Rózu ale musela nechat doma.

Důvodem je předběžné opatření, které upravuje styk s otcem dítěte, Jaromírem Soukupem.

„Tak holky, Róza mohla jet s námi k moři, ale díky jeho šestnácti hodinám v týdnu nemohla. Ač měl nabízený styk kdykoliv předtím, nebo potom. Více řekne můj manžel,“ postěžovala si trojnásobná maminka na sociální síti.

Vztahy mezi ní a majitelem TV Barrandov jsou stále více na bodu mrazu a dvojice se vzájemně obviňuje z nedostatečné péče o jejich společnou dceru.

Agáta Hanychová po úterním předání desetiměsíční Rozárky na sociální síti uvedla, že se holčička rozplakala poté, co viděla svého tatínka Jaromíra Soukupa.

To si ovšem mediální magnát nenechal líbit a poslal do Expresu vyjádření, v němž popsal svůj pohled na věc.

Útoky paní Dopitové jsou nechutné

„Vyjadřování, chování a útoky paní Dopitové jsou nechutné. To, v jakém stavu mi dceru předala, je evidentní. Je to strašné. Zejména pro dceru,“ nebral si Soukup servítky.

„Ke stavu Rozárky nic neřeknu. Jen to, že obecně děti pláčou, když mají hlad, jsou unavené, potřebují přebalit či mají jinou potřebu. Z přítomnosti táty, na kterého jsou fixované, nepláčou,“ dodal podnikatel, který má aktuálně právo trávit s dcerou 16 hodin týdně.

Influencerka následně obvinila majitele TV Barrandov, že k ní před dům zavolal novináře. „Byla tady plná ulice novinářů. Nevím, kdo si je zavolal. Doufám, že novináři viděli, jak Róza začala plakat, když viděla svého „úžasného“ otce. Já už končím s touto osobou,“ sdělila ve stories viditelně otrávená Hanychová.

Vzhledem k událostem posledních dní se navíc Jaromír Soukup rozhodl soud žádat o střídavou péči. „Ano, řeším to s právníky, protože paní Dopitová argumentovala, že je na ní dcera psychicky závislá, pak ji ale odloží na čtyři dny k chůvám. Tak se asi něco změnilo,“ potvrdil informaci Blesku.

S tím ale trojnásobná maminka rozhodně nesouhlasí a tím pádem je jasné, že válka o společnou holčičku teprve začala a nejspíš se potáhne ještě hodně dlouho.

Související články