Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejdřív rodinná sešlost, pak cesta do USA: Hanychová se vedle miliardáře nenudí

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová bere svůj vztah s Jaromírem Soukupem vážně a i když spolu randí jen pár týdnů, došlo na vzájemné seznámení rodinných příslušníků od dětí po babičky. Kvůli dceři miliardáře se dokonce zamilovaná Agáta vrátila se svým partnerem do Čech, aby mohli Natálii fandit na Mistrovství České republiky v parkuru.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup si naplno užívají svou čerstvou zamilovanost. Že svůj vztah neberou pouze jako povyražení, dokazuje i to, že se během pár týdnů vzájemně seznámili s veškerými rodinnými příslušníky.

Soukup si omotal kolem prstu Agátinu dceru Miu i staršího Kryšpína a dobré vztahy panují i mezi dětmi Soukupa a jejich novou macechou. 

Hanychová si skvěle rozumí jak se synem Soukupa, se kterým sdílí společný koníček wakeování, tak s miliardářovou dcerou Natálií, za kterou dorazila i se svou matkou Veronikou Žilkovou a sestrou Kordulou fandit na závody v parkurech.

Cesta do Ameriky

Hanychová se Soukupem trávili poslední tři týdny ve španělské Marbelle, kde má majitel TV Barrandov letní sídlo, kvůli závodům Natálie Soukupové se ale hrdličky rozhodly na pár dní vrátit do Čech.

"Dneska fandíme," napsala influencerka ke snímku z Mistrovství České republiky v parkuru, kam dorazila se svou matkou a sestrou. "Rodinné" fandění se nakonec vyplatilo a Soukupova dcera si ze soutěže odnesla krásné třetí místo. 

"Sláva, bronzová Natálka," opěvovala po závodě Hanychová dceru svého partnera. V Čechách se ale Agáta dlouho nezdržela, jelikož dostala neodolatelnou nabídku na cestu do USA, kam ji pozval Soukup. Mediální magnát má totiž v New Yorku byt a nejspíš chce své nové lásce ukázat všechny hmotné majetky, které vlastní. 

V současné době jsou Hanychová a Soukup v New Yorku

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky