Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanychová a Soukup se při předání dcery nahrávají: Ostrá přestřelka u auta

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Rozchod Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa rozhodně neprobíhá v přátelském duchu, jak trojnásobná maminka zprvu tvrdila. Při předání jejich dcery Rozárky se redaktorům Expresu podařilo dvojici nafotit a z řeči těla bylo více než evidentní, že nešlo o milé setkání.    

Minulý týden ve čtvrtek se Agáta Hanychová objevila na otvíračce známé pražské restaurace a mejdan si naplno užívala. Influencerka kouřila jednu cigaretu za druhou a z pořízených snímků to vypadalo, že se po rozchodu s Jaromírem Soukupem pořádně odvázala.

Druhý den ráno ale na trojnásobnou maminku čekala velice nepříjemná schůzka s expřítelem. V deset hodin se dostavil majitel TV Barrandov k jejímu domu v Suchdole. Na první pohled to sice vypadalo jako běžné předání dítěte do péče otce, přítomné paparazzi ale zaujalo hned několik podivností.

Hanychová šla nejdřív zkontrolovat, zda je v autě dle předpisů upevněná dětská autosedačka. Překvapivě ale každý krok dokumentovala na svůj mobilní telefon. Zatímco řidič pomáhal se zavazadly pro malou Rozárku, Soukup též vytáhl svůj telefon a začal nahrávat. Bývalí partneři si chvíli něco vyříkávali, přičemž oba stále drželi zapnuté mobily. Po osmi hodinách se pak mediální magnát vrátil s dcerou k její matce a sklidil další výčitky za pozdní příjezd.

Rozárku nemůžu ukazovat

Ačkoliv Agáta Hanychová krátce po rozchodu s Jaromírem Soukupem tvrdila, že se rozešli v dobrém, dnes jsou jejich vztahy na bodu mrazu. Trojnásobná maminka dokonce veřejně prohlásila, že nechce, aby ji s majitelem TV Barrandov kdokoli spojoval, jelikož mu odmítá dělat reklamu a vztah s ním označila jako osudovou chybu od začátku do konce.

Vyhrocené vazby mimo jiné dokazují i první zákazy. Agáta si na Instagramu postěžovala, že Soukup nesouhlasí s tím, aby zveřejňovala fotografie jejich dcery. "Rozárku nemůžu už ukazovat na Instagramu, protože si to nepřeje její otec," sdělila ve svých instastories.

Hanychová navíc navázala novou spolupráci, kde sledujícím nabízí knihu Rozchod a speciální kurz, který má ženám dodat sebevědomí. "Pokud chcete být sebevědomé, tak do toho jděte. Já tam jdu taky," napsala v příspěvku na sociální síti. Špatnou komunikaci má navíc influencerka i s bývalým manželem Jakubem Prachařem. Dceru Miu mají ve střídavé péči a Hanychová nevynechá jedinou příležitost na herce nadávat. Necháme se tedy překvapit, zda s Jaromírem najde společnou řeč, nebo se bude historie opakovat. 

Vypadalo to na idylku, dnes o sobě nechtějí Soukup s Hanychovou ani slyšet

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky