“Holky, tady jsem se rozhodla prodat pár věcí, který už nechci mít… Špatná energie pro mě,” uvedla někdejší modelka na sociální síti poněkud bizarní výprodej, ve kterém nabízí drahé šperky nebo dokonce luxusní SUV, které dostala v průběhu vztahu se Soukupem.

Reakce Jaromíra Soukupa na sebe nenechala dlouho čekat a bylo z ní zřejmé, že se ho počínání jeho bývalé partnerky osobně dotklo, čemuž se jistě nikdo nemůže divit. “Možná by bylo dobré udělat aukci všech darů, které paní Dopitová dostala, když mají špatnou energii,” podotkl v rozhovoru pro Expres.cz.

Tato věta je zarážející hned z několika důvodů. Zaprvé naznačuje, že darů, které podnikatel bývalé přítelkyni koupil, bylo ještě více. Zadruhé ji oslovil příjmením jejího manžela Miroslava Dopity, přestože se brunetka dušovala, že si po svatbě ponechá své dívčí jméno. 

Soukup možná propálil tajemství

Jedno z možných vysvětlení je, že Soukup právě propálil detail svatby, který Agáta Hanychová mohla chtít utajit. Druhá varianta pak je, že tím pouze narážel na sňatek, který brunetka nečekaně uzavřela pár dní před Vánoci a nějakou skrytou souvislost. 

Onou souvislostí by mohla být historka, týkající se Agátiných hodinek. Jedním z darů, které Soukup své bývalé lásce pořídil, totiž byly právě luxusní hodinky s aligátoří kůží značky Ulysse Nardin. Ty jí nicméně byly odcizeny během vykradení vily v portugalském Marbelle, kde spolu pár trávil léto. 

I po rozchodu chtěl zřejmě Jaromír Soukup ukázat matce svého dítěte, že si jí stále váží. Je velmi pravděpodobné, že si na ni stále myslel a doufal, že se mu podaří vztah znovu navázat. Podle informací deníku Expres.cz si proto pro ni měl připravit nevšední vánoční dárek. 

Hodinky v hodnotě jistiny k hypotéce

Podle jeho informací měl Agátě zakoupit nové hodinky, kvůli kterým se pořádně plácl přes kapsu. Měly ho totiž vyjít na bezmála půl milionu korun. Jeho bývalá partnerka dárek přijala, a tak se Soukup mohl domnívat, že má ještě u ní šanci. 

Bohužel pro něj ale za pár dní přišel šok. Zcela nečekaně se Agáta Hanychová provdala za otce svého prvního dítěte, hráče amerického fotbalu a podnikatele Miroslava Dopitu, který u ní po rozchodu se Soukupem krátce bydlel, protože se sám rozváděl. 

V tomto světle najednou vypadá více pochopitelně, proč Jaromír Soukup expartnerce nyní zatápí, soudí se s ní o dceru a všelijak jí úmyslně komplikuje život. Za jeho činy nejspíš zcela jednoduše stojí zlomené srdce. 

V péči o dceru stále nenachází společnou řeč

Díky předběžnému opatření tak Soukup například brání Agátě, aby s jejich společnou dcerou Rozárkou a zbytkem rodiny vyrazila na zahraniční dovolenou. “Blokuje mi vše, kam chci s Rozárkou vyrazit,” potvrdila influncerka pro Blesk.cz.

“Vánoční prázdniny, teď jarní, a na každé musím dávat předběžné opatření, které mě u právníka stojí desítky tisíc. Jen tím zaměstnává soudy, které mají určitě jiné věci na práci,” kroutí hlavou Agáta Hanychová. 

“Nejsmutnější na tom je, že mu nejde o zájem Rozárky, ale o jeho ego,” dodala bývalá modelka s tím, že by si ze všeho nejvíce přála, aby mohla nejmladší dceři dopřát to, co svým dalším dětem, a nemusela se o tom neustále s nikým dohadovat.

Související články