Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ať si mě nebere do pusy! Hanychová se ostře pustila do Brožové

Agáta Hanychová a Kateřina Brožová
Agáta Hanychová a Kateřina Brožová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová a Kateřina Brožová

Jaromír Soukup už dva měsíce randí s Agátou Hanychovou a jejich vztah vzbuzuje obrovský mediální zájem. Románku televizního magnáta si všimla i jeho expartnerka Kateřina Brožová, která se vyjádřila, že kvůli Hanychové odstupuje z připravovaného muzikálu. Hanychová toto téma otevřela v živém vysílání na Instagramu a dala herečce jasně najevo, co si o jejím tvrzení myslí.

Agáta Hanychová si naplno užívá své čerstvé lásky s Jaromírem Soukupem, kterého potkala během natáčení na TV Barrandov. Influencerka se před nedávnem vrátila z dovolené v Marbelle, kde byla tři týdny a stihla dokonce už navštívit i Soukupův luxusní byt v USA. 

Zatímco si hrdličky svůj vztah nemohou vynachválit, některým románek není zrovna po chuti. Bývalá partnerka miliardáře, Kateřina Brožová, dokonce kvůli novému vztahu svého ex zrušila účast v připravovaném muzikálu, jelikož by se na zkouškách musela potkávat s Veronikou Žilkovou.

Brožová se Soukupem žila několik let a jejich cesty se rozešly v roce 2019. Tehdy Kateřina v pořadu Limuzína prozradila, že nechtěla žít podle představ někoho jiného a od té doby nechtěla Brožová o mediálním magnátovi ani slyšet. Kateřina měla účinkovat v muzikálu Okno mé lásky, jakmile ale se ale dozvěděla o vztahu Soukupa s Hanychovou, roli na poslední chvilku odmítla. "Důvodem jsou soukromé a profesní důvody," sdělila Brožová Blesku. Tvrzení herečky si všimla Hanychová a samozřejmě si neodpustila komentář.

Ať si mě nebere do pusy

"Byla bych hrozně ráda, aby si mě bývalé přítelkyně mého současného přítele nebraly do pusy. Dneska jsem se dočetla na titulce, že Kateřina Brožová, kterou jsem nikdy v životě neviděla a vím jen, že hrála v Pojišťovně štěstí, když mi bylo asi pět, tak si mě vzala do pusy, že kvůli mě odešla z muzikálu," rozčílila se Agáta Hanychová během živého vysílání na Instagramu.

"Kateřino, já vůbec zpívat neumím a v tom muzikálu nehraju, takže kvůli mně si rozhodně odcházet nemusela," vzkázala influencerka štiplavě Kateřině Brožové.

Brožová kvůli novému vztahu Soukupa odmítla roli v muzikálu

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky