Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová: Nadobro se zbavuje Prachaře a přísný zákaz svatby od Žilkové

Veronika Žilková a Agáta Prachařová
Veronika Žilková a Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia
Veronika Žilková a Agáta Prachařová

Agátě Hanychové k definitivnímu odloučení od exmanžela Jakuba Prachaře zbývá pouze změna jména v občance. Díky prodloužené pracovní době na úřadech se dvojnásobná maminka konečně odhodlala věc řešit. Proč ale stále nosí snubní prsten? A z jakého důvodu jí maminka Veronika Žilková zakázala další svatbu?

Vztah Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře trval osm let, bývalá modelka ale v nedávno vysílané talkshow 7 pádů Honzy Dědka prozradila, že se znali s hercem už odmalička.

„Poznali jsme se, když Kubovi bylo dvanáct a mně devět. Byli jsme v Karlových Varech, kde jsme točili reklamu na sušenky. Tam to celé začalo. Pořád nám to ale nevycházelo – buď byl on zadaný, nebo já, pak jsme byli oba zadaní hodně vážně a v tu chvíli jsme se dali dohromady. Ale nejde žít se svým nejlepším kamarádem. Přišli jsme na to až po osmi letech,“ odhalila dvojnásobná maminka důvod odloučení s manželem.

Ačkoliv mají mezi sebou Prachař s Hanychovou vztahy na bodu mrazu, Agáta stále nosí na ruce snubní prstýnek. „Pořád nosím snubák od Kuby. Je hezký, ale dal mi ho až po svatbě, takže ho nosím jako dárek, ne jako snubák. A ještě pořád jsem Prachařová, už jsem sice rozvedená, ale ještě jsem nestihla přepsat papíry. A možná to ani nestihnu,“ tvrdila ještě před pár dny. Pak se ale situace nečekaně urychlila.

Agáta Hanychová už se manželova příjmení zbavila nadobro

„Úřední hodiny se prodloužily a nejsou tam takové fronty, takže jsem tam v pondělí zajela. Už se těším, až to všechno bude za mnou. Jediné, co nás s exmanželem bude pojit, je naše dcera Mia,“ pochlubila se Blesku Agáta Hanychová.

Své dívčí příjmení ale začala Agáta používat dávno před oficiálním rozvodem, změna v dokladech tak byla už jen nutnou formalitou.

Aktuálně prožívá Hanychová další milostný románek, od rozchodu již čtvrtý v pořadí, s truhlářem Adamem Raiterem a plánuje společnou budoucnost. Svatbu má ale od své maminky Veroniky Žilkové přísně zakázanou.

Veronika Žilková už své dceři další veselku nedoporučuje

„Dřív mi máma říkala, že rozvod je kolek, který si koupíš za 600 korun na poště. Tak to možná bylo za ní, ale jednak ten kolek je dražší a taky je to na déle. Teď mi radí, abych si už nikdy nikoho nebrala, nebo budeme všichni chudí,“ prohodila Agáta Hanychová štiplavou narážku na Jakuba Prachaře.

Mezi exmanželi to stále jiskří i proto, že nemají vyřešené majetkové poměry. Dvojnásobná maminka dokonce herce opakovaně nařkla, že se snaží na jejich rozvodu vydělat.

Co se Prachaře týká, ten výroky své bývalé ženy raději nekomentuje a do mediální bitky se pro jistotu vůbec nezapojuje. Nechme se tedy překvapit, zda se rodiče malé Mii dokážou časem dohodnout a zakopou válečnou sekeru.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky