Agáta Hanychová a Jakub Prachař tvořili pár sedm let, minulý rok se ale jejich cesty definitivně rozešly. Bývalí manželé spolu mají dceru Miu, jejich soužití ale připomínalo jízdu na horské dráze.

Rozchod nepřišel ze dne na den, o krizi páru si delší dobu cvrlikali i vrabci na střeše, Hanychová ale dlouho mlžila a pokoušela se vztah s Prachařem zachránit.

Vše rozhodl až poměr herce s modelkou Denisou Dvořákovou, o kterém se Agáta dozvěděla z tisku. Od té doby stihla dvojnásobná maminka vystřídat celkem šest milenců, což nedávno vyprovokovalo Prachaře k tomu, aby si do ní rýpl na svém Instagramu.

Prachař a Hanychová vedou tichou válku

Po předchozích neúspěších Agáta Hanychová svého nejnovějšího milence už raději tají, poslední vztah s truhlářem Adamem Raiterem totiž dopadl fiaskem.

Bývalá modelka plánovala s potetovaným řemeslníkem objet celou Evropu v obytném voze, který pořídila. Pak ale ze dne na den přišel nečekaný rozchod. Právě dovolenou v karavanu zmínil nedávno Jakub Prachař, který sdílel fotku z natáčení a připsal ironický popisek: „Není to špatná parta. Dovolená v karavanu v šesti je sen.“

Herec už v minulosti svou exmanželku parodoval, například jak vaří, nebo předváděl její ikonicky našpulené rty v zábavných videích a sdílel je s fanoušky. Že jsou vztahy napjaté, dokázala mnohokrát i Hanychová, například když nazvala Prachaře na Instagramu vulgárním výrazem pro mužské přirození.

„Miluju svoji rodinu,“ napsala Hanychová. Chybí jí Prachař?

Dvojnásobná maminka sice před pár dny přijela z romantické dovolené s novým partnerem, její srdce ale evidentně stále není zahojené z rozchodu s Jakubem Prachařem.

Hanychová sdílela na svém Facebooku fotografii z roku 2014, kde je s Jakubem Prachařem a synem Kryšpínem na dovolené v jižních Čechách. V popisku stálo: „Miluju svou rodinu.“ Co tím ale chtěla Agáta říct, není zcela jasné.

Že by snad nevyšel ani šestý vztah v řadě a Hanychová si uvědomila, že pro ni byl Prachař životní láskou? To nejspíš ukáže až čas.