Agáta Hanychová a Jakub Prachař se nerozešli v dobrém, přes to se ale dvojice kvůli dceři Mie učí dělat jisté kompromisy a dokonce se dohodli na střídavé péči.

"Miu si střídáme, jsem ráda že jsme s Jakubem schopni komunikovat. Bere si dceru když má volné dny a netočí, já se mu ráda přizpůsobím a jsem pyšná na to, že nám tohle vychází," pochlubila se Agáta deníku Expres.cz.

Hanychová ale přiznává, že na začátku vztahy nebyly zrovna zalité sluncem! "První den po rozchodu jsem ho chtěla přejet autem! Po 24 hodinách mě to ale přešlo, protože jsem měla dobrý příklad v mé mamince, která s otci svých dětí udržuje dobré vztahy," prozradila stejnému webu.

Nyní se situace mezi exmanželi velice zlepšila, Agáta ale stále zbavuje některých vzpomínek na Prachaře.

Agáta tvrdí, že její exmanžel doma rozhodoval o všem

"Nebyl dobrý nápad si brát nejlepšího kamaráda," přiznává Agáta Hanychová s odstupem. Ačkoliv s Prachařem už nežije více jak rok a jejich manželství je oficiálně rozvedené, Agáta se stále zbavuje jeho přítomnosti v domě! Byl to totiž právě herec, kdo měl u nich doma hlavní slovo.

"Miluju to místo a dům jsem si začala předělávat podle svého vkusu. Bylo to hodně podle Jakuba a já jsem s tím na začátku měla problém. Sedačku vybral on, on vybral kuchyň, já jsem do toho moc nesměla mluvit. Teď jsem si to ale začala dovybavovat podle svého stylu. Jakubův duch snad odejde, až si to tady vymaluju, pak tu zůstanu. Uvidíme," přeje si Hanychová.

Na odkup vily si musela půjčit od své maminky Veroniky Žilkové a od odchodu manžela v ní dělá veliké změny.

Dům Hanychové celý vybavoval Prachař!

"Sedačku vybral on, ale já si na ni koupím polštáře, které by mi on předtím nikdy nedovolil. Nebo tady nevisely fotky dětí, protože to Jakub nemá rád. Takže když se odstěhoval, všechny zdi jsem zaplnila fotkami dětí. Takové ty protesty, které lidé dělají. Teď jsem se uklidnila, sundala jsem je a nechala jsem jenom jednu," řekla Hanychová výše zmíněnému webu.

Veliké změny u Agáty nejsou jen v domě, kvůli nové lásce totálně změnila image i postoj k životu. "Jakub vždycky chtěl, abych si sundala ty příšerné umělé vlasy a nechala si svoji barvu. Nikdy jsem na to neměla koule. V krátkých vlasech a ve své barvě jsem si připadala nevýrazná," říká Hanychová, kterou tento krok donutil udělat až její aktuální partner.

Dvojnásobná maminka se netají tím, že je zamilovaná až po uši! "Ty dva vztahy předtím, to byla jen nálepka na bolavé srdce a jakési honění ega. Tohle je rozumný, dospělý muž. Předtím jsem nebyla vnitřně zahojená a proto to asi nešlo. Myslím, že s Tomášem je to jiný. Zatím spolu nechceme bydlet, ale jsme co nejčastěji spolu," uzavřela.