Agáta Hanychová se za Jakuba Prachaře provdala v roce 2013 a to hned dvakrát po sobě. Poprvé v hotelu, podruhé v kostele.

Manželství ale skončilo krachem a vztahy bývalých manželů jsou aktuálně na bodu mrazu. Rozchod totiž neproběhl zrovna v přátelském duchu a propíraly se opakované nevěry ze strany inlfuencerky.

Trojnásobná maminka nyní ve svém podcastu s Ornellou Koktovou zavzpomínala na toto období, které se jí nyní vrací kvůli pravidelným soudům o dceru Miu.

„Když se rozvádíš a bohužel jsi v tom vztahu byla prokazatelně nevěrná, což v mém případě bylo bohužel vytištěno na titulkách několika novin a časopisů…“ otevřela Hanychová nepříjemné téma, což vedlo její kamarádku Ornellu k dalšímu dotazu, zda skutečně měla sex i s jinými muži, než s právoplatným manželem.

„Jako že jsem Prachařovi zahejbala? Jo. Ale mohl si za to sám!“ šokovala Agáta. „K rozvodovému soudu Prachař přinesl všechny ty články, kdy jsem mu byla nevěrná. A soud udělal – ty, ty, ty, nepodvádí se!“ parodovala Agáta pobaveně dění v soudní síni.

„Já na to, jestli jim mám říct, kdy mě začal podvádět on? Že to dělal líp a utajeně, neznamená, že to nedělal!“ namířila Hanychová mušku na svého exmanžela.

Prachař měl údajně poměr s kolegyní ze seriálu Ohnivý kuře, Kristýnou Leichtovou a šuškalo se také o úletu se slovenskou herečkou Dianou Mórovou. Hanychová dokonce zveřejnila zprávu, která měla manželovu údajnou nevěru dokazovat.

Zálety s kolegyněmi z branže

Agáta Hanychová s Jakubem Prachařem žila celkem sedm let a zplodila s ním dceru Miu, kterou dnes mají ve střídavé péči.

Vztah herce a influencerky ovšem připomínal jízdu na horské dráze, a to zvlášť v závěrečné fázi, kdy se začaly veřejně propírat četné zálety Agáty.

První vážnou krizi prožili manželé v roce 2015, kdy Hanychová odletěla do USA, údajně za kamarádkou a nakonec se provalilo, že ji za velikou louží čekal milenec, hokejista Jiří Tlustý.

Tehdy Prachař vše zveřejnil do médií a s nevěrnou ženou si rozhodně nebral servítky. Přesto se ale podařilo vztah na čas zachránit, i když měli stále vážnější problémy.

Vrcholem bylo ovšem přiznání fotografa Derecka Harda, který udržoval s influencerkou několik měsíců poměr a bezhlavě se do ní zamiloval. Problém ovšem nastal, když Hanychová otěhotněla a milenci oznámila, že chce dítě vychovávat s Prachařem.

Zhrzený Hard jejich románek propálil do bulváru a Jakub pochyboval, zda je vůbec nenarozená dcera jeho a vyžadoval testy DNA.

Ačkoliv se po narození Miy snažili Prachařovi ze všech sil zapomenout na minulost, už se jim to nepodařilo a v roce 2019 se nadobro rozešli.

Související články