V době, kdy herečka Dana Batulková čekala malého Kubu, se přátelila s herečkou Veronikou Žilkovou. Ta proto s nadsázkou říká, že svého bývalého zetě znala ještě dřív, než vůbec přišel na svět. “Já znám Kubu ještě z doby, kdy byl v bříšku, když s ním Dana Batulková byla těhotná. Celé ty roky jsem pak sledovala, jak roste,” svěřila se v pořadu Markéta dráždí celebrity.

Když později sama porodila dceru Agátu, ti dva byli hned nerozlučná dvojka a od dětství se kamarádili. Později mezi nimi dokonce vznikla první láska, na kterou se nezapomíná. “Oni spolu chodili tolikrát a tolikrát různým partnerům spolu zahýbali! Já jsem se tomu vždy smála,“ uvedla Veronika Žilková, která v tu dobu nejspíš vůbec netušila, že z dětské lásky jednou bude manželství.

Dvojici ironicky nakonec rozdělila opět nevěra

Přiznává ale, že k sobě dvojice tíhla skutečně odjakživa. „Agáta měla lásku na život a na smrt, pohádala se s partnerem a řešila to s Kubou. A to samé on s ní! Oni mají takový zvláštní sourozenecký vztah,” vysvětlila.

Ironií osudu je, že manželství Agáty a Jakuba Prachaře ukončila také nevěra. Influencerka tehdy tvrdila, že letí do Ameriky nakupovat s kamarádkou, ale ve skutečnosti trávila čas s hokejistou Jakubem Valským, z čehož ji usvědčil odraz v brýlích. Předtím se ještě provalily její pletky s fotografem Dereckem Hardem, o kterém tvrdila, že ho nezná.

Manželé se sice ještě nějakou dobu pokoušeli vztah zachránit, především kvůli společné dceři Mie, nakonec ale šli od sebe. Prachař je nyní spokojený s přítelkyní Sarou Sandevou a Agáta Hanychová se po nevydařené lásce s Jaromírem Soukupem, ze které vzešla dcera Rozárka, vrátila k otci svého prvního syna Mirku Dopitovi.

Související články