Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová ostře napadla Jakuba Prachaře kvůli majetku

Jakub Prachař Agáta Hanychová
Jakub Prachař Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová si užívá svůj čerstvý románek s truhlářem Adamem Raiterem, její exmanžel Jakub Prachař jí ale evidentně nedá spát. Bývalá modelka dokonce herce nazvala velmi vulgárně na sociáních sítích.

Agáta Hanychová se s Jakubem Prachařem loni oficiálně rozvedla. Bývalí manželé mají ve střídavé péči společnou dceru Miu a ještě donedávna to vypadalo, že se na základních věcech dokážou v klidu domluvit.

Od rozchodu s Prachařem se Hanychová snaží najít nového partnera, ale vztahy vydržely vždy maximálně tři měsíce. 

Nyní dvojnásobná maminka opět zkouší štěstí s novým mužem, tentokrát se zamilovala do mladšího truhláře Adama Raitera. Po uši zamilovaná Agáta jako vždy nekouká napravo nalevo a věnuje se hlavně osvalenému Adamovi. V posledním instagramovém stories se ale navezla do svého bývalého manžela a nenechala na něm nit suchou!

Agáta Prachařová Zdroj: profimedia

Konec manželství Agáty a Jakuba Prachařových nebyl zrovna ideální. Herec měl již dost záletů své ženy a nakonec to byl on, kdo vztah ukončil kvůli modelce Denise Dvořákové.

Tehdy se Hanychová o manželově milence dozvěděla až z tisku, a proto rozhodně nešlo o rozvod v přátelském duchu. Prachař poté, co se znovu stal svobodným mužem, navíc sdílel vysmátou fotografii se svým právníkem, čímž dal jasně najevo své nadšení z konce vztahu.

Problémem byl také společný dům, který si Prachařovi pořídili před lety a měl být útočištěm pro celou rodinu. Hanychová chtěla manžela vyplatit penězi, které jí poskytla maminka Veronika Žilková Stropnická, ani šest milionů ale podle deníku Extra.cz nakonec nebude stačit.

Jakub Prachař Zdroj: Profimedia

Ačkoliv už je manželství Jakuba a Agáty Prachařových několik měsíců oficiálně rozvedené, spory o majetek se podle všeho táhnou dál.

„Jiné ženy na rozvodu vydělávají, já evidentně ne. Holky, když si budete někoho brát, udělejte si předmanželskou smlouvu,“ nahrála Hanychová vzkaz na svůj Instagram v notně rozrušeném stavu.

Do svého exmanžela si pak ještě rýpla, a to pořádně ostře a vulgárně. Nebrala si servítky. Výbušná modelka tím dala jasně najevo, že vztah s Prachařem zatím rozhodně není ideální…

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky