Agáta Hanychová už by si nejspíš měla začít své milence zapisovat do deníčku, aby si je všechny zapamatovala. Od rozvodu s Jakubem Prachařem prošla exmodelce ložnicí celá řada mužů, s žádným z nich ale nedokázala navázat hlubší vztah.

Hanychová za dva roky vystřídala celkem sedm milenců, které představila nejen veřejnosti, ale svým dvěma dětem. "Náhradní tatínci" ale dlouho po boku známé provokatérky nevydrželi. Posledním úlovkem svobodné maminky byl podnikatel Jiří Heller.

Majitel obchodu byl o pár let starší, než jeho předchůdci a Agáta jejich vztahu dávala veliké šance. Ještě před nedávnem vykřikovala, že se nebrání třetímu dítěti a svatbě. Ani Heller ale nebyl pro Hanychovou ten pravý.

Hanychová a Heller prožili romantiku ve Španělsku, pak se rozešli

Poměr s Jiřím Hellerem Agáta Hanychová na začátku jako vždy popírala, nakonec se ale v říjnu přeci jen pochlubila novým vztahem na Instagramu.

"I když se na fotkách tvářím jako... Krásný čas s Jirkou, který mi ukázal něco, co mě dělá fakt šťastnou. A to je být sama sebou. Komentáře si nechte," pěla dvojnásobná maminka na milence samou chválu.

Ještě před dvěma týdny trávila Hanychová s podnikatelem čas na společné dovolené, kam vzala i svého syna Kryšpína. Na "rodinný" zájezd vyrazila influencerka odpočívat po své účasti v reality show LIKE HOUSE, kde to mezi mladšími soutěžícími neměla jednoduché. Po návratu ze Španělska se ale vztah s Hellerem ze záhadných důvodů rozpadl.

Nemám kluka, potvrdila Agáta rozchod

Během úterního živého streamu na Instagramu se Agáta Hanychová svěřila svým sledujícím, že je opět bez partnera.

Jelikož se lidé během vysílání často dotazovali na vztah s Hellerem, rozhodla se Agáta přiznat barvu.

"Ne, nemám teď žádného kluka," překvapila svou upřímností. Ani starší podnikatel nedokázal Hanychovou zkrotit, a tak její lov na ideálního partnera pokračuje. Pokud ale bude známá průšvihářka pokračovat ve stejném tempu střídání mužů jako doposud, jistě brzy přijde s novým nápadníkem. Necháme se překvapit, koho Agáta sbalí tentokrát a zda to bude konečně ten pravý.

Byla to láska jako trám...

Související články