Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanychová vysvětlila další rozchod: Soutěživost, žárlivost a rozdílné povahy!

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová má od rozvodu s Jakubem Prachařem na vztahy vyloženě smůlu. Dvojnásobná maminka nedávno prozradila, že i její poslední románek s Honzou Loskotem už je minulostí. Co se stalo tentokrát? 

Agáta Hanychová za necelé dva roky vystřídala tolik milenců, co nestihnou někteří lidé za celý život. Bývalá modelka zkoušela štěstí po boku různých partnerů, všechny románky ale skončily po třech měsících.

Lásku jako trám prožila dvojnásobná maminka začátkem roku s truhlářem Adamem Raiterem, se kterým si pořídila obytný vůz a plánovala cestu kolem Evropy, nakonec ale opět došlo na rozchod.

Netrvalo dlouho a na scénu přišel nový milenec, Honza Loskot, s ním vydržela Agáta dokonce o dva měsíce déle, než bylo jejím předchozím standardem. 

Pan Mekáč vydržel s Hanychovou pět měsíců

Známá průšvihářka se snažila poslední vztah skrývat o něco déle, než obvykle. "Já myslím, že teď mám takový rekord v tutlání. Jsem zadaná a jsem šťastná. Tentokrát jsem se rozhodla, že jak jsem pokaždé dávala ty kluky na Instagram dřív, než jsem znala jejich příjmení, tak to dělat nebudu," chlubila se ještě nedávno Hanychová webu Super.

O pár týdnů později ale po společné dovolené se Loskota přestal objevovat na Instagramu Agáty a všichni tušili, co to nejspíš znamená.

Nakonec Hanychová šla s pravdou ven a přiznala, proč jí nevyšel další vztah.

Agáta ve vztazích soupeří, Loskota k ní neseděl povahově

Všímaví fanoušci Agáty Hanychové se během nedávného živého vysílání začali vyptávat, kam zmizel Honza Loskot. Na to se rozhodla bývalá modelka velice stručně odpovědět: "Proč to nevyšlo s posledním partnerem? Byli jsme každej jinej," odtajnila důvody rozchodu svým fanouškům na Instagramu.

Hanychová také přiznala, že za rozpady svých vztahů může částečně i její povaha. "Soutěživost je hrozně blbá a žárlivost taky. Je důležitý, aby vás ten druhý neponižoval, ale spíš povzbuzoval. Abyste spolu nesoutěžili. To jsem občas ve vztazích měla," vysvětlila Agáta.

Zda se ovšem z předchozích nezdarů poučila, není úplně jisté. Hanychová už totiž stihla prožít romantickou dovolenou v Rakousku s majitelem Wakeshopu, Jiřím Hellerem. Tak se necháme překvapit, zda to bude další tříměsíční známost, nebo odpadne Heller podobně jako bývalý pašerák drog Ladislav Bisenius, se kterým prožila Agáta jediný víkend na horách.  

Hanychová se nedávno vrátila z dovolené s Hellerem, který ji fotil nahoře bez.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky