Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová to nevydržela, po rozchodu skočila do náruče nového muže

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová ani tentokrát neztrácela po rozchodu čas a ihned přeskočila do náruče dalšího muže. Vztah s podnikatelem Jiřím Hellerem se rozpadl po třech měsících, s novým potenciálním zeťákem ale bude nejspíš Veronika Žilková spokojená, údajně je totiž čerstvý objev Agáty lékař.

Agáta Hanychová je opět zamilovaná. Od rozvodu s Jakubem Prachařem hledá dvojnásobná maminka toho pravého, zatím ale její románky vždy končí maximálně po třech měsících.

Ložnicí Hanychové za poslední dva roky prošla celá armáda milenců. Makléř Zdeněk Turek (říjen 2019 – únor 2020), kameraman a fotograf Marek Niessner (únor – květen 2020), producent Tomáš Sobola (srpen – listopad 2020), truhlář Adam Raiter (prosinec 2020 – březen 2021), podnikatel Jan Loskot (březen 2021- červenec 2021) a poslední aférku prožila Agáta s majitelem Wakeshopu Jiřím Hellerem, se kterým randila od léta do listopadu.

Rozchod s Hellerem přiznala Hanychová teprve před pár dny na svém Instagramu. "Rozešli jsme se. Holky jestli chcete, můžete mu napsat. Myslím si, že některé otázky by se vůbec neměly pokládat. To je každého soukromá věc. Takže se k tomu vůbec nebudu vyjadřovat nebudu. Ale jsem šťastná," odpověděla svým fanouškům na dotaz ohledně posledního vztahu a dodala, že netvoří pár už měsíc.

S novým tajemným milencem na horách

Z rozchodu s podnikatelem si Agáta Hanychová nedělala příliš vrásky, do cesty jí totiž přišel podle informací webu eXtra.cz nový muž. 

Že přišel na scénu nový milenec, bylo fanouškům bývalé modelky jasné už ve chvilce, kdy začala přidávat na Instagram zamilovaná videa z horské chaty, kde evidentně nebyla sama. Stories ale nahrávala tak, aby pan "tajemný" nebyl vidět.

Skrývání partnera na začátku vztahu je u Hanychové už takovou klasikou, tento postup zvolila i u šesti předchozích milenců, se kterými to nevyšlo.

Nový amant Hanychové je lékař, bude to konečně ten pravý?

Utajený milenec z horské chaty má být doktor. Toto povolání jistě Agátě Hanychové imponuje, jelikož by si ke svým dvěma dětem nejspíš představovala seriózního muže, což by její nový objev mohl splňovat.

Nyní nezbývá než vyčkat do února, zda vztah překlene Agátinu prokletou tříměsíční lhůtu. Tu zatím zvládl překonat pouze jediný milenec o měsíc a nakonec dostal od dvojnásobné maminky kopačky.

Necháme se překvapit, zda perspektivní lékař trhne rekord po svých předchůdcích.

Podnikatele Hellera vyměnila Hanychová za doktora

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky