Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další milenec? Agáta Hanychová se předvádí nahoře bez majiteli e-shopu!

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová po nedávném rozchodu rozhodně netruchlí. Nově nabytou svobodu odjela oslavit do Rakouska ve svém obytném voze, neodcestovala ovšem sama. Společnost známé průšvihářce dělá majitel Wakeshopu Jiří Heller!

Agáta Hanychová si umí užívat života. Od rozvodu s Jakubem Prachařem vystřídala dvojnásobná maminka už řadu milenců, žádný z nich ale nevydržel déle, než tři měsíce, s výjimkou posledního Jana Loskota.

Nakonec i "pan Mekáč" skončil v dějinách Agátiných milostných epizod, Hanychová po něm ale dlouho netruchlila. 

Místo smutku si vyrazila exmodelka na dovolenou do Rakouska a pokud jste čekali, že tentokrát odjela sama, aby si vyčistila hlavu, jste na omylu. Scénář oťukávání s novým "kamarádem" je ale pro fanoušky Hanychové jedno obrovské déjà vu.

Koho klofla Hanychová tentokrát?

Agáta Hanychová před pár dny vyrazila do Rakouska v obytném voze a opět nahrává na Instagram videa, ze kterých je i slepci jasné, že na dovolené není sama.

Všímaví fanoušci ihned vypátrali, že do Tyrol vyrazil s Hanychovou její kamarád Jiří Heller, který je majitelem Wakeshopu a právě on přivedl Agátu k lásce k vodním sportům.

Společný výlet ale rozhodně nepůsobí "kamarádsky", dvojice pobývá na romantických místech uprostřed vodopádů, Heller fotí Agátu nahoře bez a navíc nocují v malinkém karavanu na jedné posteli...

Hanychové dělá v Rakousku společnost Jiří Heller.

Tajemná videa se opakují, změní někdy Agáta scénář?

Agáta Hanychová po rozvodu s Jakubem Prachařem neustále opakuje dokola stejný scénář. Nejprve nový objev skrývá před veřejností, nahrává rádoby tajemná videa a snaží se budit dojem, že je sama, ačkoliv je všem jasné, že není. Když už nového "pana božského" veřejnosti představí, po pár týdnech vztah vyšumí do ticha.

Stejně tak přítomnost Jiřího Hellera v Rakousku se snaží Agáta co nejdéle zatloukat, dá se tedy usoudit, že se nejspíš majitel e-shopu chytil do jejich sítí.

Zda ale románek přizná tentokrát veřejně, nebo Heller za pár týdnů skončí v tichosti mezi odhozenými milenci, na to si musíme pár dní počkat. Hanychová většinou žádné tajemství neudrží dlouho, takže se pravda jistě brzy ukáže.

Hanychová si dovolenou užívá naplno a fotí se nahoře bez.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky