Krátce poté, co v dubnu přišla na svět Agátina dcerka Rozárka, se pyšný tatínek Jaromír Soukup vyjádřil, že jeho nejmladší potomek ponese jeho příjmení, ostatně stejně jako jeho partnerka. Od té doby se hojně spekuluje o termínu svatby, kterou tak majitel televizní stanice Barrandov své drahé polovičce přislíbil.

Zaručené informace o tom, že se veselka bude konat o uplynulém víkendu, se rozšířily mediálním prostorem jako lavina. Jak se ale později ukázalo, nebylo na nich vůbec nic pravdy.

“Svatební přípravy opravdu probíhají, viď Rózo, a kde máme Miu? Jo támhle je družička. No a můj budoucí manžel samozřejmě vaří, bože, bože, ten českej šoubyznys,” okomentovala v živém vysílání na sociální síti situaci s humorem v sobotu Agáta Hanychová.

Někdo si na nás chtěl udělat reklamu

Pro Kafe.cz nyní pohledná brunetka prozradila, jak podle jejího názoru spekulace o svatbě vznikla. “Je to samozřejmě úplná blbost. Pravděpodobně to řekl někdo z gastra, kdo si na nás chtěl udělat reklamu,” vysvětlila Agáta Hanychová původ nepodložené informace.

S Jaromírem Soukupem je Agáta Hanychová ve spokojeném vztahu již přes rok. Přestože jejich láska řadu lidí překvapila a našli se i tací, kteří jim prorokovali brzký konec, ukázali se jako velmi harmonický pár, který spolu dokáže vytvořit rodinu. Jejich malá dcerka Rozárka, kterou si oba podle slov Agátiny matky, herečky Veroniky Žilkové, velmi přáli, se tak stala zpečetěním jejich vztahu.

Zatímco Jaromír Soukup má se svou exmanželkou dvě dospělé děti, Agáta Hanychová je maminkou malé Mii, kterou má z manželství s hercem Jakubem Prachařem, a syna Kryšpína. Jeho otcem je hráč amerického fotbalu Miroslav Dopita.

Související články