Eva Feuereislová nedávno do svého pořadu zahrnula novou tvář českého showbyznysu a vybrala si jednu z nejznámějších influecerek, Agátu Hanychovou.

Ačkoliv se kolegyně z branže v minulosti přátelily a Agáta dokonce Evu pozvala do své talkshow na TV Barrandov, nyní si nemohou přijít na jméno.

Feuereislová se totiž rozhodla zveřejnit zprávy, které jí posílal Miroslav Dopita. Bývalý sportovec žadonil silikonovou blondýnku o sex a měl velice dvojsmyslné narážky.

Naposledy pak manžel Hanychové kontaktoval hvězdu reality show Vyvolení na podzim, kdy už ale navázal svůj staronový vztah s Agátou Hanychovou, který o pár týdnů později dokonce stvrdil veselkou.

Zeptali jsme se Feuereislové, jaký měla vlastně důvod vyjít s konverzacemi na veřejnost.

Aguš mu těžce nevyhovuje

„Okomentovala bych to zhruba tak, že jsem ráda, že pravda vyšla konečně najevo. O tom, jak se chová Miroslav Dopita, i když je ženatý s Agátou Hanychovou,“ sdělila nám vnadná blondýnka.

Podle ní to novomanželům příliš nefunguje po sexuální stránce a proto Dopita neustále vyhledává společnost jiných žen.

„Myslím si, že Aguš mu těžce nevyhovuje, hlavně po sexuální stránce, protože ještě o víkendu, kdy byla ona se svou matkou v Šiklandu na akci, tak z pátku na sobotu psal té Simoně. Byly to velice milé a důvěrné zprávy. Viděla jsem je na vlastní oči a předčítám je ve svém pořadu Freakshow na Herohero,“ vysvětlila Plastic Queen, která do své show sehnala další ženu, která měla s Dopitou sex a nedávno jí měl psát důvěrné zprávy na sociální síti.

„Simona zná Míru z dob minulých, kdy otěhotněla s Kryšpínem a v té době s ním spala, stejně jako já,“ doplnila Feuereislová časovou osu.

„Já jsem s Mirkem měla také poměr v době, kdy už byla Aguš těhotná. Mirek mi tehdy říkal, že s ní být nechce a psal mi potom, i když žil na Bali s tou svojí manželkou. Mimochodem také když se přijel do Prahy oženit, mám veškeré screenshoty a nemám problém je zveřejnit,“ uzavřela influencerka, která se rozhodně nebojí nazývat věci pravými jmény.

Co se týká samotné Agáty Hanychové, které se samozřejmě týká celá záležitost nejvíce, rozhodla se manželovi aférky z minulosti i nedávné konverzace přehlédnout a dělá, že se nic nestalo.

To ostatně sdělila svým „holčičkám“, jak oslovuje své fanynky na sociální síti. Když přišla jakákoliv otázka na jeho zálety, ihned stočila řeč jiným směrem.

„O Mirkovi se bavit nebudeme. Seká zahradu. Věci z minulosti neřeším,“ odsekla zvědavým fanouškům.

„Ano, Mirek hlavně seká dobrotu,“ dodala s humorem Ornella Koktová, která zrovna vysílala se svou kamarádkou. Z tónu trojnásobné maminky ovšem bylo jasné, že si Dopita doma pořádně zavařil a rozhodně má co žehlit.

Související články