S otcem Kryšpína toho zažila Agáta opravdu hodně. Mají za sebou i takové zážitky jako je například ostuda na festivalu v Karlových Varech, kde Dopita napadl fotografa. V roce 2012 zase řádil v době jejich vztahu na internetové seznamce pod pseudonymem Matyáš.

Projekt rodina

Instagram úspěšné influencerky je plný rodinných zážitků. Společně se staronovým partnerem a dětmi vaří, nebo dokumentuje každý krok z výletu. Na oko to může působit spíše jako nový business plán než rodinná idylka. Spojení Dopity a Agáty je ještě o to větší díky tomu, že jí začal dělat i manažera. Dokonce to vypadá i tak, že do celého dění zapojuje i rodinu Dopity. Často na svých sítích ukazuje jeho sestru. Nedávno ji vzala i na halloweenskou párty.

Dopita bez peněz

Podle důvěrného zdroje Expresu si influencerka uvědomila, že obnovit staronový vztah nebylo moudré rozhodnutí. „Agáta si začíná už pomalu připravovat půdu pro zpátečku, protože cítí, že udělala velkou chybu s tím návratem. Teď akorát neví, jak to udělat, aby nebyla u lidí za úplnou krávu. Čeká na rozbušku a důvod k rozchodu. Nevěra, nebo peníze, pak ho vykopne. Agáta je velmi instinktivní. Není tajemstvím, že Dopita je aktuálně bez práce a má hluboko do kapsy. Ona nebude chtít živit kromě dětí ještě jeho,“ řekl otevřeně zdroj Expresu. Finanční stránku svých partnerů komentovala Hanychová už několikrát. Svého posledního expartnera Jaromíra Soukupa vynášela do nebes kvůli tomu, že byl první její partner, který měl více peněz než ona. Za to Dopita se topil dluzích v České republice i na Bali, kde podnikal se svou teď už bývalou manželkou Terezou.

Související články